PRO
Анастасія Андрійчук
@_nastia_a
Вірші Всі
Ми не здаємося
Я - українка, є і нею буду, І нікуди мені уже тікать. І навіть якби все ж таки і було, Не зраджу Батьківщину і свій край. Хіба то треба драла нам давати, Коли москаль у нашу хату пре?! То треба тільки геть від нас це гнати, Щоб знав хто в домі і країні цій живе! Він думає, прогулянка то буде, Він прийде - в руки все впаде. А то не так як ти собі надумав! Бо Україна то є не твоє! Який б не час, яке би не століття, Ви завжди нас старалися зламати. Та тільки - ми ж то українці, Ніколи нас учили не здаватись. Бо українці то є люди сильні, Вони завжди воюють до кінця, Бо є мета,свобода і єдинство, Такий народ із вами не рівня. Ви боїтеся слово хоч сказати, А наші не здаються до кінця, Воюють з вами за просте життя За свою Україну - не за себе... А вас зомбують - правди ви не знали? Але хіба насправді то є так? Чи може очі просто закриваєте, Щоб далі жити в своїх квартира́х? А ми простих домівок вже не маємо, Бо розбомбили ваші люди все, Тай ще на цілий світ і ту Росію, Ваш Путін нісенітницю несе! Немов то ми самі напали, Своїх вбиваємо, все руйнуємо, А він спаситель, наче ангел, Бере не тільки Київ штурмом. Але хіба то правда люди? Весь світ вже бачить що і як! Бо то напали ви паскуди! І миру хочете - не так? Наші чоловіки,сини і діти , Ідуть на смерть вже добровільно, Із думкою бо так вже треба, Бо мають мати, сім'ю ... й небо. І помирають за вкраїну, Яка жила спокійно й мирно, Але є правда в світі тім- Ми не здаємося! Амінь.
2
0
124
Злі люди...
Злих людей інші ненаведять, Цих людей не люблять усі, Злих людей інші уникають, Звинувачують в кожнім грісі. Та хіба він злий від народження? Може доля написана так? Чи можливо він став від оточення Причиняти біль як мастак?! Колись була він добра людина, І яка не тяжка б година, Знав гордість, любов, співчуття, Був незламний та знав й каяття. Знав він настрій веселий нести І підтримував інших завжди, Та сталося горе й біда, А друзів немов небува. Відвернувся один, бо мав справи, Інший зовсім проблему не знав, Третій мовив: "Сам вилізе з ями", А четвертий за щось "карав". Рідні люди очі закрили. Вони осторонь просто ішли: "Нехай сам собі допоможе, Ми також колись повзли". А він став і вибирався з ями, Падав сотні і тисячі раз, І виповз уже без "драми", А з великою кількістю ран. Рани довго-довго гоїлись, Залишився не один шрам, А серце все дужче чорніло, І в кінці сховалося там. Вже не ніс він настрій веселий, Не знав любові, співчуття, каяття, Міг він тільки завдати болю, Так і йти собі до кінця...
3
0
176
Ти обіцяв...
Вона стояла край вікна І згадувала все життя, Його слова, його обійми, І його голос неспокійний. "Я повернуся, пам'ятай, Все буде добре, так і знай. Я буду віч тебе любити, Та мушу я і захистити Всій край чудесний рідний мій, І землю мою від тих змій" Вона все знала, пам'ятала І вірила в його слова, Та ніч не спала як сова. Дзвінка чекала як святого, Бо звістку мала вона для нього, В ній часточка його душі, Яка була майбутнім їм. Минає день, минає два, А дзвінка досі ще нема. Та раптом звісточка прийшла, Що її милого душа Блукає десь у іншім світі... "Ти обіцяв, я пам'ятаю... Ти вернешся я точно знаю. Чому покинув ти мене? Хіба ти любиш віч мене?... Він був і є моїм життям, Тому пробач мене дитя"... Вже не стояла край вікна, І вже забуло їх життя. Лише могили на горі Були їй світлом у цій тмі.
7
4
195