Так, я в нормі...
...і ти прокидаєшся зранку о шостій, розплющуєш ледве очі, Не хочеш нічого від цього світу, та й жити відверто не хочеш. Заплющуєш очі назад на хвилину, чекаєш наступний будильник, На третій стаєш босоніж на підлогу — холодну, як той могильник. Повзеш коридором на кухню, без світла. В очах знову чорні плями. Стараєшся каву залити окропом, щоб  ненахилятись, як в храмі. Ковтаєш гірку, ядовиту отруту, від неї злізає шкіра. Та з цим хоча б можна пожити подовше. Така собі недомрія. Все краще ніж знов без свідомості, тихо, приходити якось до тями. Життя — самогубство, коли ти людина. Життя — наче чортова драма. А далі робота, думки, окуляри, які ти знімаєш без сили, Щоб більше не бачити світу та снігу, холодні замерзлі могили. Щоб більше не чути — навушники в вуха і най світ цей котиться в прірву. Коли все одно всі загинуть і згинуть, а може нас просто підірвуть. На сотні шматочків, на м'ясо шматками, на кістки розтрощені болем. Не бачити світу. Не слухати вітру. Блукати дворами по колу. І знову у глотку залити каву, щоб вечором впасти без сили Та чесно брехати знайомим чи друзям, що «Так, я сьогодні щаслива». Що «Так, я у нормі, хоч світла немає та знову по місту тривога». Брехати і знати, що це все не норма, а гумор дурний у бога.
2022-12-06 18:13:02
10
0
Схожі вірші
Всі
Дитинство
Минає час, минуло й літо, І тільки сум залишився в мені. Не повернутись вже в дитинство, У радості наповнені, чудові дні. Я пам'ятаю, як не переймалась Та навіть не гадала, що таке життя. Просто ляльками забавлялась, І не боялась небуття. Любити весь цей світ хотіла і літати, Та й так щоб суму і не знати. І насолоджувалась всім, що мала. Мене душа моя не переймала. Лиш мріями своїми я блукала, Чарівна музика кругом лунала. І сонечко світило лиш мені, Навіть коли були похмурі дні. І впало сонце за крайнебо, Настала темрява в душі моїй. І лиш зірки - останній вогник, Світили в океані мрій. Тепер блука душа моя лісами, Де вихід заблокований дивами, Які вбивають лиш мене. Я більш не хочу бачити сумне. Як птах над лабіринтом, Що заплутав шлях, літати. И крилами над горизонтом, Що розкинувсь на віки, махати. Та не боятись небуття, Того що новий день чекає. Лиш знову насолоджуватися життям, Яке дитинство моє знає.
70
4
10988
Unbreakable heart
Behind your back people are talking Using words that cut you down to size You want to fight back It's building inside you Holding you up Taking you hostage It's worth fighting for They'll try to take your pride Try to take your soul They'll try to take all the control They'll look you in the eyes Fill you full of lies Believe me they're gonna try So when you're feeling crazy And things fall apart Listen to your head Remember who you are You're the one You're the unbreakable heart
49
1
14000