Псина
@darth_silence
Все це "складно"
Блог Всі
ДОНАТЬТЕ НА ЗСУ!!!
Новини, Думки вголос, Потрібна допомога
3
156
Думки вголос, Відгуки та рецензії, Особисте
4
194
Цікаве, Думки вголос, Особисте
3
194
Книги Всі
Вірші Всі
Знаєте, люди...
Знаєте, люди як Фенікси: Щоразу зі смутку відроджуються. І навіть як стояти проти всіх – Титани мов, з ними поборються. Знаєте, люди мов вічнії: Без зволікань ризикують усім, що є. І навіть химери космічнії – Для них неймовірно цікавеє. Знаєте, люди – це демони: Їдять одне-одного голодно, Бувають кресалом і кременем, Витераючи ноги мов об рядно. Знаєте, люди ще й змії є: Вбивають, лякаючись іншими, Щосили захищають від всіх своє, Хоч ці речі не є їм потрібними. Знаєте, люди є людяні: Вони мають плюси й недоліки. І навіть, коли немов льодяні, Всередині зрощують соняхи.
3
2
56
Чи варте це все того?
Чи варте це все того: Приниження і крики й битви, Слова, що ріжуться мов бритви Підйоми – спуски, дарунки – вбивства, Переживань вирва барвиста, Блювота, недоспані ночі, Коли нутро усе тріпоче; Недоля, горе, і прокляття? Так, варте! Того варте щастя.
9
7
212
Псих
Я хочу усіх повбивати, По стінах розтирати крові, А потім просто засинати Під демонів голодні колискові. Я незнаю: хто я; Хто Ви, Проте, відомо одне точно: Не вбивши, не уб'ю я і тривоги. Бо ж працюю я (від себе) позаочно. Ти тримав мене в омані – Отже я в твоїм капкані? Подивись!.. Я усміхаюсь: Може я з тобою граюсь? Може ти потрапив в пастку, Пройшовши по моїх підказках? Не це важливо вже, тварино! На тебе накрапає слина? Що некомфортно, страшно, суко?! Твоєю смертю стану – круком. Ти – моя здобич і худоба! Кажу, людина як сві-до-ма...
7
2
211