Три, нуль девʼять
Привіт, ти як? Ти ще не спиш? Мені вже важко засинати. Ти в мережí вже не сидиш, А я не можу знову спати. Привіт, і знову ти мовчиш. Скажи хоч букву в діалозі. О ні, ти знову міцно спиш, А я валяюсь на підлозі. В мені ні краплі алкоголю, А просто важко на душі. Я хочу сильно вже на волю Не рахувати більше дні. Годинник каже 3:09, Та спати зовсім я не хочу. Я хочу стерти собі пам’ять, Бо я любила твої очі. Якби ж я вміла все прощати, Тебе ж нічого не хвилює. Цю дівчинку ти кинув помирати, Тепер у ній усе воює. Вона любила тебе, дурню, Та ти і це не цінував, А потім повернешся знову, Так, наче той конфлікт не існував. Я за тобою так скучаю, Ти певно вже забув моє ім’я. Я сильно так тебе кохаю. Я думала, що буде в нас сім’я. Я мусила піти, бо знаю, Що було б гірше потім з часом. Тепер без тебе важко засинаю, І уявляю знову разом. Тебе я хочу обійняти. А пам’ятаєш, як лежав Ти, мов маленьке зайченятко І майже на колінах засинав. Ти гладив ніжно те моє волосся, Якого більше вже немає. Мені його підрізати прийшлося, Бо спогад цей мене ламає. А пам’ятаєш нас на дачі, Як ми ховались від дощу? Переживали всі невдачі, Та не прожили ми грозу.
2023-11-25 13:30:55
1
0
Схожі вірші
Всі
Я тебе по-справжньому кохала...
Я тебе по-справжньому кохала... Так, неначе зовсім не жила. І тобі лиш серце відкривала, Я тебе кохала, як могла. Я тобі всю душу і все серце, Все віддам, ти тільки попроси. Я тебе кохатиму до смерті, Я з тобою навіки і завжди. Я тобі відкрию таємниці, Все, що маю — все віддам тобі. І поля, і чистії криниці, І прекрасний спів тих солов'їв. Я тебе по-справжньому кохала, Весь свій час, я віддала тобі. Я була наївною . Не знала, Що не брешуть тільки солов'ї.
43
15
1125
Печаль прячется в словах
Полны отчаяния слова Достигли й душат вдруг меня Не знаю дальше как мне быть И стоит ли их отпустить Всю грусть ,что прячется внутри Пусть заберёт с собою дни А шоколад утешет впредь Всё горести уйдут под дверь Но чувства ,что живут внутри Не скроешь с время позади Ведь вырвуться с оков груди Их не сдержать нечем увы ... Как не было мне тяжело Я не смогу забить их льдов И холод тот , что тронул весь Согреть не сможет даже лесть...
49
10
3301