Особлива
Не терпиш вогні софітів, марнотності уникаєш, Найкращі букети квітів пучком бур'яну вважаєш, Досягнення цього світу для тебе лиш трата часу, Сумління - життєвий вчитель, націлений на сучасність. Стосунки сприймаєш справжні, без фальші та блюдолизства, В щоденні не лізеш фарси, скидаєш зі слів намиста. Тобою щодня пишаюсь, такою, як є, із гострим Відточеним кредо-лезом, маркованим знаком "Осінь". Ти зовні в броню зодіта, де панцир - з титану й сталі, Морозом-вогнем укрита, тримаючи всіх подалі. Це - зовнішність. А насправді, під тим усим серце б'ється Тремтливе і ніжне: в барвах життєвих і плаче, й сміється... Ти твориш вірші і прозу, малюєш, пісні співаєш, Десь у полинових лозах мрійливо щодня літаєш, Загадуєш про ворону, що чорним крилом правує, Пером своїм на долоні узори тобі дарує. Про вовка думками мариш, що світить вночі очима І стане в степу товариш, а в лісі - ще й побратимом. І до повноти комплекту добавиш собі вороного Коня, що стрімкий, мов вітер, і всюди знайде дорогу. Та є одна таємниця, про неї не кожен знає: На крилах із рим і криці твій Муз в небесах літає. Коли в бойовому строї виходиш із ним у парі, То ще не знайшовся воїн, що витримав при ударі Вогнем (він належить Музу) й мечем (то твоїх рук діло); А той, хто живим лишився, вважає, що пощастило. Умієш всього багато, з Драконом (що Муз) у парі Творіння вдаються завжди проникливі та яскраві: Вони западають в душу, з думками аркан танцюють, Сумління трясуть, мов грушу, піснями без слів гарцюють... Не терпиш людської слави і від похвали тікаєш, Марнотності слів лукавих щодня вміло уникаєш. Ти знаєш, чого вартуєш, і цінності зберігаєш, Світами в думках мандруєш і жити не забуваєш. (присвячено тій, хто привів мене на СБ)
2021-11-21 23:18:11
13
9
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (9)
Лео Лея
Дякую)
Ответить
2021-11-24 20:36:38
Нравится
Просто людина
Прекрасний вірш 🌟🌟🌟
Ответить
2021-11-27 15:16:45
1
Лео Лея
@Просто людина Дякую дуже🤗
Ответить
2021-11-27 15:42:04
1
Похожие стихи
Все
Я знаю, что все быстротечно
Я знаю, что все быстротечно, Сегодня ребёнок, а завтра старик. Душа молода, лишь, навечно. Источник сил и родник. Душа как бессмертное чудо, Дарована свыше всем нам. Ведь лучше она изумруда, И та еще штучка, мадам. Ты старым можешь быть плотью, Она оболочка души. О ней Вы не сильно заботьтесь. Ты слышишь, мой друг, не греши...
49
11
1836
untitled
безвозмездно закадровых впечатлений и совсем не лучших ошибок. мир так груб и безжалостно уничтожает всех кто не выдержав испытаний, ломается под натиском судьбы и сдается при первой неудачи. человечность теряя и всякий рассудок, люди тонут в мире разврата и пороков. удушающий страх и жалость к себе не исчезнет, горя́ в алкоголе. от реальности не уйти поглащая наркотики. люди дохнут забытыми и побитыми руками судьбы.
70
2
1435