Холодне полум'я
(18+)
Горяча вода В холодному океані, де співає вітер, Палає полум'я, це серця України нашої грім. Зимовий вогонь у темних наших безоднях Розквіте помстою, коли почне палати твій і мій дім. Наше полум'я тремтить серед хвиль, Розливаючись від берега до берега. Воно таємничо приваблює душі, Манить сміливих, тих хто призначення долі шукає. Нашого полум'я сяйво під нічними зірками, Мов чарівний танок, кружляє в такт мелодії що б'ють в барабани війни. І кожна хвиля знає наше ім'я, Ми Українці Наш вогненний блиск у наших холодних очах. Хто кричав, що холод не має вогню? У безодні океана вогонь затремтів. Там ворог відчув наш холод вогню, А нас дотик холоду не торкнеться. Океан вогню, небесний оркестр, Що грає мелодію по померлим героям. Ти розгорнеш світло померших їх душ, Вкривши серця їх, які вже не б'ються, гарячим полум'ям своїм. Нехай холод і полум'я зіткнуться, Створять магію, неповторний помсти дует. І ми забудемо про той холодний океан, Тільки полум'ям серця вогненнім тепер заживем. Присвячується моєму загиблому на війні брату. Максим Земляк хай перед тобою відчиняться двері Райського саду!!!
2023-06-22 18:42:56
10
3
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (3)
Lexa T Kuro
Світла пам'ять Воїну!🙏 Герої не вмирають!🇺🇦 Вони стають нашими Янголами-Охоронцями...
Відповісти
2023-06-30 09:01:32
1
water IredGkPT7.8
@Lexa T Kuro дякую
Відповісти
2023-11-29 07:15:12
1
Dmitri Lokashincofe
@water IredGkPT7.8 прикольно писано
Відповісти
2024-02-16 19:18:20
2
Схожі вірші
Всі
Why?
I was alone. I am alone. I will be alone. But why People always lie? I can't hear it Every time! And then They try to come Back. And i Don't understand it. Why?
61
4
9453
Я і ніч
Поїзд падає в ніч. Це-останній ліхтар. Я і ніч. Віч-на-віч. То морозить. То жар. Ти вже, певно, заснув, Ти подушку обняв. Ти мене вже забув. В тебе тисячі справ Я від тиші глуха. Від мовчання німа. Я одна. Клич- не клич. Я і ніч. Віч-на-віч.
105
8
13465