Пернатики
Пернатії мрії літають довкола, Шорохом крил відганяючи втому, І тихо, на вушко шепочуть слова: "Доки є ми – ти не сама." І кожну хвилину стрімкого життя Мрії все кажуть куди і кудя, Указують напрям і час, і всі дії Нагадують правила за́вжди незмінні: "Шля́хом доверху є лише послух, Надання кращим людям правильних послуг, І коли врешті зловим жадану нагоду Ми зможем забрати свою нагороду." В гонитві за всім оббиваємо ступні, Стираєм кордони, колись недоступні, Що не проблема – смішне, подарунок! Але рано чи пізно прийде́ твій рахунок. І ось він – момент, пік життя, Алілуя! "Ще крок і до слави нарешті дійду я." Спалахує мрія, мов зірка, твоя І питання: "А тепер що робити зі своїм життям?"
2020-02-06 21:58:38
10
1
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (1)
Есмеральда Еверфрі
Цікавий вірш). Ти все більше вдосконалюєшся😉.
Ответить
2020-02-07 06:44:40
2
Похожие стихи
Все
Я счастлива
Я наконец-то счастлива, спасибо. Всем тем, кто был всегда со мною рядом. Я до безумия ,до крайностей счастлива, "Любовь есть радость " я пишу в тетради. Я наконец-то верю в счастье, в чудо В любовь я верю и в свои мечты. Я радуюсь каждой лишь минуте, И счастье вспоминаю , там есть ты. Я наконец-то очень изменилась, Душою , телом — лучше уж я стала. Я изменилась сильно , ведь влюбилась И жизнь свою я начала сначала.
59
21
279
Милая
Рушит все к чему прикасается — юная бестия, как обычно, ни в чем не кается. Всё шагает по краю анархии, учит латынь и растворяется в чертовой магии. По лестнице беспредела то вверх, то вниз — милая девочка-антагонист.
132
4
624