PRO
Domina Mortem
@_Domina_Mortem_
...Суєту навести охота!...
Блог Всі
Плани на майбутнє
Новини, Цікаве, Думки вголос
20
2
136
Обзор на рассказы, ведь они хороши
Новини, Різне, Цікаве
13
2
133
Та-дам
Новини, Гумор, Цікаве
18
15
168
Книги Всі
Вірші Всі
Город
В кав'яних стаканчиках - Трошечки життя. По бруківці вуличок Прямо в небуття По вітринам й іграшкам, - Хтось котрі забув, - Біль усього городу: Крики, плач і гул. Карти підворіттями, Ставки на дітей Кішки, відьми, демони - Посеред тіней. Бог по церквам бігає, Молить за життя, Демон в сердці кається. Мов би кошеня Йду на світ ліхтариків Дім собі шука. Привид, демон, мариво? Доля нелегка.
9
0
130
Пейзаж
Я образи малюю на вікні, Обличчя, очі, усмішку сумну. Шукаю чогось зимнього в вісні, І часом навіть скаржуся вікну. Щоб сльози мої стримати в очах, Тугу по тому, чого вже нестало, Воно шукає спалахи в свічах, Колядки, щось, що б серце врятувало. Воно як телевізор. Силуети Спішать кудись. Хотіла б я до них. Вікно відкрито. Стрибнути? Щоб вмерти? Закрилось. Що ж. Вікно мій рятівник
10
1
77
Чекати
Я так би хотіла сказати, зірвати Кайдани. Та ринути в мить. Туди, де пітьма буде міцно тримати В обіймах. І де не болить. Де сердце не плаче, кохання не ріже, Мов ніж на різдво ягненя. Знов стану собою, лиш трохи пізніше. Знов в тіні наступного дня Яскраві побачу я в ній силуети, До них марно лине рука, Скажіть мені, браття та сестри поети, Що в муці мене цій чека?
14
14
168