Віра
Нам скажуть сьогодні, що віра преславна Яку наші предки плекали, Що істинна віра Христа – Православна Неправильна, грішна й погана. І кожне їх слово – одне богохульство, Із Богом війну розпочали. О люди! Одумайтесь, що з вами буде, Як ненависть править серцями? Та діти Господні не будуть боятись, Ми знаєм, що буде із нами. Написано в Біблії – будуть їх гнати, За ім'я Христа – проклинати. Та радість тоді відчуватимуть серцем, Блаженні ж бо є, Божі діти. Один у них дім і Отець, що на небі Йому берегти треба вірність. Не бійтеся зовсім лукавих, бо знайте, Що темряву вижене світло. І пекла врата нашу церкву преславну, Не зможуть ніяк одоліти. І з нами Господь, Іісус. Прошу завжди Ви віру свою бережіте. Нехай УПЦ, наче зірка засяє Бо ми її вірні є діти.
2022-12-20 17:19:37
8
9
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (9)
Лео Лея
@Вікторія Тодавчич А, бо я думала, що щось пропустила в житті😉
Відповісти
2022-12-23 13:12:01
Подобається
Лео Лея
Колись, десь років з десяток тому, одна людина мені сказала цікаву річ: - На Небесах з Ісусом не буде католиків, православних чи протестантів. Я спочатку обурилася, але стрималася і запитала: - А хто ж буде? Мені дали вичерпну й досить мудру відповідь: - Там будуть лише діти Божі. Я до сих пір користуюсь у своїх міркуваннях цією відповіддю. Для мене це означає лише одне: не важливо, до якої конфесії ти належиш, який храм чи молитовний дім відвідуєш, як ти молишся Богу (стоячи, сидячи, лежачи чи на колінах), якою мовою ти читаєш Слово Боже (Біблію), головне - чи ти дійсно дитина Божа, християнин (учень Ісуса Христа) і як ти це проявляєш у своєму повсякденному житті. Для когось все вищесказане мною може на даний момент виглядати як крамольна, непатріотична річ. Але це моє переконання. Не буду говорити про "хороших" чи "поганих" християн (незалежно від конфесії), але Бог усім суддя, особливо тим, хто називає себе Його Іменем, йменуючись дитиною Його, чи говорить, що він послідовник Христа (християнин). Ось такий, не зовсім зручний для когось, вийшов у мене коментар...
Відповісти
2022-12-23 13:23:19
1
Вікторія Тодавчич
@Лео Лея ваш коментар дуже гарний, і я повністю з ним згідна. Головне – Ісус, він наш Бог, наш Господь. Всі ми його діти ❤
Відповісти
2022-12-23 18:49:51
1
Схожі вірші
Всі
Oh my love song
This is a song I wrote 2 years ago,it's not good but I had 1 day to prepare it for a project.I had to perform it with my friend violet,and it wasn't that bad. Oh my love what happend here,break me until I have no tears.Oh my love what happend here,you make me feel so sad and bad but in the end it's this and that.Oh my love what happend here,I cry and cry till the tears are dry.Oh my love,Oh my love.Ive waited long for you to come,I've waited for you to love me.Oh my love we had it all,but in the end we lost it all.Love can fade just like your life,love can hurt and burn until the ashes crash and turn.Oh my love our souls are connected,but why do i feel them drifting apart.Oh my love we dont have time,you will soon leave me all behind.Oh my love I always knew that in the end,our love would defend our hearts.I stare at the stars,and feel you watching me.Oh my love,I shouldn't love you,but I do.. Lillian xx
48
17
3858
Печаль прячется в словах
Полны отчаяния слова Достигли й душат вдруг меня Не знаю дальше как мне быть И стоит ли их отпустить Всю грусть ,что прячется внутри Пусть заберёт с собою дни А шоколад утешет впредь Всё горести уйдут под дверь Но чувства ,что живут внутри Не скроешь с время позади Ведь вырвуться с оков груди Их не сдержать нечем увы ... Как не было мне тяжело Я не смогу забить их льдов И холод тот , что тронул весь Согреть не сможет даже лесть...
50
12
5052