бувай, Сойєр
Якщо сон - це смирення, то війна давно програна. Об'єкти на сцені завмерли, а завіса ніколи не підіймалась. Глядачі плескають в долоні й схвально кивають. Істина завжди була простою і ховалася поряд. Все це просто омана, в яку ти вперше повірив, Коли сумний привид розірвав простір посеред кімнати І з'явився перед тобою, у темряві ночі, Прошептавши на вухо: "ти все добре розумієш". Саме тоді сльози потекли по твоїм щокам. Чи то від спокою, чи то від болю - Це прийдеться залишити на твоєму шляху. Як ношу, яку ти не в змозі більше тягнути. Поглянь-но, що сталось, доки ти марив - Ті, з ким ти починав цей неймовірний тріп Більше не впізнають в тобі того малого. Старі фото в телефоні - все, що від тебе лишилось Ти знов спробуєш зібрати руїни докупи І спостерігатимеш, як все руйнується на твоїх очах. А потім назавжди заблукаєш у музеї спогадів. Це виключно все, на що ти здатен. Я киваю у темряві ночі, стоячи перед дзеркалом. Тобі все пробачили за те, що ти намагався виправити, Але потім це, все одно, стало черговим шепотом снів, Які ніколи не починались і ніколи не закінчувались. Це новий удар грому і знак прийняття. Кожен актор на сцені плескає у долоні. Час від часу я блукаю стежками твоїх сліз І бачу скелет, що колись лишив на своєму шляху.
2021-05-22 06:48:16
2
0
Схожі вірші
Всі
Why?
I was alone. I am alone. I will be alone. But why People always lie? I can't hear it Every time! And then They try to come Back. And i Don't understand it. Why?
61
4
9459
Я граю лише уві снах...
Я граю лише уві снах, Гітару, мов тебе, обіймаю, І пісня стара на вустах, Що в серці болем лунає. Я граю лише уві снах, Мелодію, давно що забута, І печаль в блакитних очах — Мій жах і муза, мій смуток. Я граю лише для тебе, Хоч знаю, що плід ти уяви, І біль губить нестерпний — Я гину, а пісня лунає... Я граю мелодію ніжну Та бігти хочеться геть, Як чую солодку я пісню: Вона нагадає про смерть... Бо вона серце зворушить І змусить згадати тебе, Ну нащо грати я мушу І палати мертвим вогнем? Поховавши, я присяглася, Що забута гітара — ось так, Бо пісня для тебе лилася... Я граю лише уві снах...
131
25
6183