Цирк
Одного разу в місто наше Веселий шумний цирк прибув. Мені хотілось все побачить, Мій татко в цирку теж не був. І ось, вдягнувшись у святкове, Пішли ми жваво до шатрів, Де колихалось ціле море Тих, хто попасти в цирк хотів. Ми з татом стали теж у чергу. Поперед нас були вони: Матуся,батько і маленькі Їх любі доньки і сини . І ось вже черга їх підходить, Касир питає про квитки: "Дорослих два, - той татко мовить, - Виставу глянем залюбки. І вісім для дітей, будь ласка." Касир озвучує ціну. Обличчя стало наче маска... Грошей не вистачить йому. І він вже подумки рахує, Кого лишити за шатром. Бо ж малюків самих не пустять І не виходить йти гуртом. Мій тато мовчки нахилився, Немов підняв щось із землі, Гукнув: "Шановний, подивіться! Зронили гроші щойно ви!" В очах змінився сум на радість, На мить той чоловік застиг І завагався -"Як віддячить? Мо' я б колись Вам допоміг?" І щиро так нам посміхнувся, До серця меншого притис, На татка ще раз обернувся І міцно його руку стис. В очах горіли щастя й вдячність. Взяли квитки, пішли гуртом. Вистава шумна почалася, Лиш ми лишились за шатром. "Пробач, маленька, не спитався Та, бачиш, часу не було. Я ні хвилини не вагався - Всім серцем розумів його. Його не можна розлучати Було з сім'єю у ту мить. Навчився я розпізнавати, Як серце у людей болить..." Я обійняла його плечі, Всміхнулась, за руку взяла. У моїм серці у той вечір З'явилась справжня доброта І відчуття до щему схоже На те, що люди щастям звуть. Урок від татка найдорожчій, Його довіку не забуть.
2021-09-23 19:20:37
3
0
Схожі вірші
Всі
Я отпущу с временем дальше ...
Так было нужно , я это лишь знаю Ты ушёл как ветра свежости дым Оставив на прощание " прости ", Забрав с собою частичку души Я больше об этом перестала плакать , И начала двигаться дальше забыв Хоть было то лето яркости сладко , Но больше не стану также любить , Хоть постоянно всплывают твои лести фразы , Что мучали глубоко теплотою внутри, Я отпущу с временем дальше И буду двигаться без лишней слёзы, Я не веню тебя за такое решение И понимаю почему было так , Но время летит незаметно Ничего не оставив с собою забрав ...
44
9
4264
Впізнай себе...
Впізнай себе в моїх словах , Що виливаються в пісні. Ти знову є в моїх віршах . Я їх присвячую тобі. Всі погляди твої ласкаві, Я все змалюю у віршах. Тихенько ,щоб вони не знали До тебе я прийду у снах. Коли у дзеркало поглянеш А там побачиш лиш мене. Знов вірші всі мої згадаеш, І знов впізнаеш там себе. І в день Святого Валентина, Ми стали друзями с тобою. Нехай зупинится хвилина, Я розлучилася з журбою....
43
7
2628