Одна із тисячі історій..
Оленка.12 років було взимку. Тоді ще зробили їй святковий знімок. Оленка стоїть, в руках тримає торт, В очах дитяча радість бринить навколо турбот. Тоді ще Оленка не знала що таке страх, Дивилась на чарівний світ, що здавався без вад. Одного разу в ночі хтось постукав у двері. Оленка більше не вірить в добро і хоче вернутися в іншу еру. Кажуть, вона мала, багатьох речей не розуміє. Мабуть, не хочуть забирати хоча б в дитини надію. Але їй багато роз'ясняти не треба. Тато пішов воювати, Оленка почула сирену. За мить вони з мамою вже у підвалі, Там Оленка зустріла людей, подумала "як на вокзалі! " У кожного з них в очах вона бачила сльози й страх. Оленка почала сумніватися, що є, як в казках, добрий птах. Оленка встає під звуки сирен– знайомий будильник. Вчора потрапив снаряд у сусідній будинок. Оленка не знала, як на це відреагувати, Боялась дивитись туди, де раніше була чиясь хата. Люди казали мамі, що треба кудись тікати. Мала тоді весь день не виходила із кімнати. А потім, коли вона була у бабусі– повідомили новину, Що ракета зачепила кухню , в якій мама готувала їжу. І тепер Оленку забрала тітка, сестра мами. Дівчинку тепер поселили десь в Польщі, сказавши щоб перечекала. Оленка мовчала,кричала лише німота, Оленці 13 , на фото в її погляді мерзлота.
2022-11-08 18:03:29
5
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Сандра Мей
😭сильно...
Відповісти
2022-11-09 08:36:22
1
Схожі вірші
Всі
Forgiveness
If it wasn't for you, I would have fought the wall to the pain. If you weren't mine, I'd die every night from losing blood. If it wasn't for your faith, I'd have given up a long time ago. If it were my will, I would stay with you forever. If you'd gone, I'd have been the old emptiness. You would have taken my heart, and instead of it there was an empty aperture. If it wasn't for you, I'd blazed in forgiveness. Would have burned to ashes, until ground, I would have until the last healing.
61
4
7851
Why?
I was alone. I am alone. I will be alone. But why People always lie? I can't hear it Every time! And then They try to come Back. And i Don't understand it. Why?
61
4
8055