Що вона знала про нього?
Що вона знала про нього?! Багато. Особливо, враховуючи те, що вони незнайомі. Він просто жив у сусідній кімнаті, Ховаючи серце своє за стіною. З ним у кімнаті жив спортмен і зануда, І він тікав звідти подалі. Гуляв по місту, рахував секунди Того часу, що на очах минає. Потім заходив в кав'ярню, кожного разу в іншу. Хотів замовити каву, але завжди виходив ні з чим. Намагався не звертати уваги на жорстокий світ, А потім вертався в кімнату і знову жив як всі.
2022-11-04 18:15:09
5
2
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (2)
Сандра Мей
Мені сподобалось.
Відповісти
2022-11-04 19:58:12
1
Мілена_Мі
@Сандра Мей Щиро рада. ✨
Відповісти
2022-11-04 20:00:44
1
Схожі вірші
Всі
Я отпущу с временем дальше ...
Так было нужно , я это лишь знаю Ты ушёл как ветра свежости дым Оставив на прощание " прости ", Забрав с собою частичку души Я больше об этом перестала плакать , И начала двигаться дальше забыв Хоть было то лето яркости сладко , Но больше не стану также любить , Хоть постоянно всплывают твои лести фразы , Что мучали глубоко теплотою внутри, Я отпущу с временем дальше И буду двигаться без лишней слёзы, Я не веню тебя за такое решение И понимаю почему было так , Но время летит незаметно Ничего не оставив с собою забрав ...
48
9
2077
"Письмо ушедших дней"
Привет , мой милый друг Забыл ли ты, как долго не писала , Прости ,но я хотела отпустить Всю слабостью ,что в себе искала . И может ты проник Моим письмом до дрожи Забыл ли мой дневник , Увиденный стихами одинокой ночи ... Об памяти прошедших дней , Ты не увидишь ни души порока Лишь слабый шепот чувств Уложенных строками тонко . Немой вопрос в глазах Оставлю с времям на последок Легонько холодом касаний уходя , Чтоб не запомнил запах пепла.
44
21
1202