PRO
Molly Walker
@mollywalker228
Авторка, художниця і таке інше) автор малюнка з аватарки twi - @YH07Light
Блог Всі
Новини
6
7
129
Різне, Гумор
5
3
141
Студентство
Різне, Особисте
4
111
Книги Всі
Вірші Всі
Ніхто не полюбить
Скільки не старайся, не працюй над собою. Ніхто не бачить те, що в тебе над головою. Вище власної голови ти ніколи не стрибнеш, Не підіймай погляд, а то вб'є Ніхто мене не полюбить, Ніхто навіть не гляне. Я місце пусте в системі координат, Я місце пусте в соціальній ямі, Я місце пусте, а світ то мій кат. Не неси хреста, ніхто не побачить Німба над твоєю головою. Працюй завзято в Києві, у Львові. Ніхто не оцінить твої здобутки, Поки в твоїх руках квіти-забудьки.
3
1
74
Страх самотності
Мені так лячно на самоті, Мамо, будь ласка, впусти в свій дім Мені наче знову три роки. Темряви боюся, хоча вона нівроку Манить мене, темними очима. Любить мене, холодними руками. Веде за собою, м'якими дорогами. Тішить мене, білими плечима. Темряви боюся – але більше бути самою. Мені так самотньо у власному домі. Спустошена, киньте мене у коморі. Моє мертве тіло, не знайшли б й через тиждень. Зациклити б один день, повторюючи одні й ті самі події. Так хочу повернути втрачене минуле, Втрачати не хочу більше нікого, Не хочу більше відчувати болю. Мені так лячно, що аж тріскають кості.
5
1
135
Пейзажі
Пейзажі похмурих днів Малюють начерки моїх снів. Танцюють счасливі люди, А я їх малюю з натури. Олівцем проводжу тонкі лінії, Дороги й дерева всі в інії. Чомусь так холодно на душі, Коли знаходжусь одна у тиші. Хтось бере за руки друга, І каже, що в них суміжна дорога. Мені ж набагато краще, Коли не кидають слів зі звірячої пащі.
11
2
300