Vlad Gazda
@perfect_strider
Блог Все
Мені сподобалося, тож тримайте другу порцію з моєї таємної шуфлядки
Разное, Мысли вслух, Интересное
7
37
Мій творчий дебют на цій платформі.
Разное, Мысли вслух, Интересное
4
2
29
Стихи Все
Маніфест вже не курця
Так, я вкотре кинув курити. Мені було дурно й противно від себе. Тож просто перестав. Без "останньої". Без оголошень для всіх заради потреби самоствердитись. Я втомився шукати виправдання цьому злу всередині себе. Бо коли йдеш на компроміс невеликий, скоро в більшому виникає потреба. Чесно, я нічого не маю проти курців. Я навіть не впевнений, що цигарки настільки шкідливі, як їх змальовують. Для мене це було особисте. Просто гризло та й все. Гризло 4 роки, а для чого? Не знаю. Просто подобалось, заспокоювало, виглядало естетично. Хоч і прагнув покинути часом ледь не істерично. Досі тягне, але цього разу легше. Не доводиться шукати відмовки, усі ці "по-друге" й "по-перше" Для мене це про зло всередині і в світі в цілому. Будувати світи починаючи зі шкідливої звички — утопічно й не кльово.
5
0
172
Гімн змістовному абсурду
Життя абсурдне. Не нова ідея, правда? І навіть треті півні крикнуть: "Зрада". Уся прекрасна мудра мудрість Не важить більше за простацьку дурість. Навколо все лише пародія на глибину. Як би хотілося, того не перегну. Сізіф і досі не взяв вал. Та сила не в масштабі, Карл! Сила тут і зараз. У дрібницях. Не в блиску, гаморі, крамницях. Не у фантазіях далеко не моральних. Вона у сенсах. Персональних. А там... Знайдеш, збагнеш і знов впустив. Тут є прилив, а там відлив. І панки вже давно як поп. І ці думки протухли, док! Хтось ловить флоу, а я потік. А в когось дах знову протік. І вічне зло в мені й тобі. То на секунду Біблія заграла в голові.. При цих словах ікнув сам Бог. І знов помер, бо всім на нього пох. Закис давним-давно йогурт. А я живу, хоч це й абсурд! Піду віп'юсь своїм злорадством. Життя це дуже дивне блядство... Присвячую Альберу Камю
3
0
241
То панк, чи поп?
Рано чи пізно всі панки перетвоюються в поп. Це буває по-різному: хтось несвідомо, комусь тупо більше не ОК. Зараз все досягає швидкості світла, ідеї швидко стають банальними. Були бунтарями, тепер просто стали "нормальними". Так, сьогодні важко зберігати "іншість". Та що це? Це коли ти не схожий на більшість? Чорт, та зараз більшість не схожа більшість - це модно! Через це депресують меленіали, поки світ котиться на дно. Поганя за унікальністю зрештою виявиться марною. Нас занадто багато, буде більше, тож надія здається примарною. Як на мене, варто запам'ятати хоч один, та важливий урок. Навіть якщо ти панк, то рано чи пізно перетворишся в поп.
3
0
215