Вибір редакціїВсі
Популярні автори
Неможливо відірватисяВсі
  • الشيطان الوسيم||The Handsome Devil وماذا إن قُلبت الموازيين لتجدي نفسك بين ليلة وضحاها تلك الغنية المشهورة بدلاً من اخري فقيرة اُستنزِف...
  • Вишневий відблиск місяця #Наталі #усі_викладачки_відьми #вишневий_відблиск_місяця Заборонене кохання чи оманлива прихильніс...
  • Історія мого кохання Любов, яка зародилась з першого слова, змогла жити навіть після незрозумілих суперечок
Популярні книгиВсі
Цікаві новинкиВсі
Нові віршіВсі
"Краса , яку варто цінити "
Скільки в небі зірок - Не злічити Як же сяють вони у далі ! Не сягнути до них - Не забрати ! Милуватись лише з відстані : Є краса яку варто цінити Є краса яку варто любить Та привласнить її неможливо Хоч би , як не хотілось тобі ! . Цвіте ружа у паньському саді - Квітне й ружа в зеленім гаю Не зривай ти її милий хлопче - Бо зів'яне за день - не вернуть : Її юні та ніжні пелюстки - Втратять барви , та свою красу Буде ж довго тебе милувати - Як залишиш її ти в саду ! . Є краса яку варто цінити Є краса яку варто любить Та привласнить її неможливо Хоч би , як не хотілось тобі ! .
0
0
37
А и Б
Друг напротив друга, солнце и луна День уходит в завтра, время для заката. Каждый день,как между точкой А и Б Ночь перед рассветом часто снится мне. Друг напротив друга, солнце и луна- Вот и наступает вновь она, весна.. День за днём вращается мыслей череда Вновь наступит лето и придет зима.
0
0
146
" Дім "
Скільки стежок простелилось - Все одно - цією йду Квітами поля покрились Йду по рідному селу Волошки мов мами очі Стільки спогадів у них Сам собі я наспіваю Пісню цю де були ми : Нема мені ніде так добре Аж пахощами вкрився світ Я всі доріжки пам'ятаю Пройшло вже купу - купу літ Як в ганочку цвіли троянди , Як яблуні квіли в саду Я дім забути свій не можу Все завмирає , як я тут !. Босоніж в трави - мов у море А сіно пахне від усіль Кличе вже матінка вечерять У вухах й досі голос твій ! Мальви до вікон сягають Навпроти хати журавлі . Ці теплі спогади незмінні Хоча й роки взяли своє Я повертаюся додому Бо тут все рідне - все моє ! .
0
0
58
Завершені книгиВсі
Обговорюють сьогодніВсі
Как начать писать и не сойти с ума - тред
Цікаве, Думки вголос, Різне
2
1
62
Зачем автору псевдоним? Это просто звучное имя или целый образ?
Цікаве, Думки вголос, Різне
4
5
65
Цікаве
5
4
62