як уникнути надкосмічної катастрофи/кс3
Коли (неймовірно) на відстані паралаксу у сотні парсеків (найближчим хоч стати зміг) ти будеш, ввімкни наддзвінкий кришталевий сміх, відлунням врочистим щоб він поміж тиші слався. На звук той в тунелі порину тебе шукати, спаплюжена пристрастю до кротовин життя. Напевне, незвиклим до пафосу та звитяг незручно терпіти цинічного злого ката - сумління, яке щонайкраще було б запхати до геть незалатаних чорних уявних дір. Можливо, скоріше наважилась би тоді свідомий баласт зорельоту - моєї хати у космос відкритий відправити незворотно. Сміливо дивитись у Місяця вічі та твій Марс цілувати в червоні вогкі вуста надспраглим сухим, від бажання змарнілим ротом. Коли вже підкориш настирні протуберанці, що тіло бажають віддати сузір'ю Пса, приходь на світанні крізь терни, будь ласка, сам катарсисом сну, у якому прокинусь вранці посеред дерев, що розквітнуть метеоритно. Посеред яскравої ковдри з барвистих трав я мовчки скажу, щоб з собою мене забрав, допоки цей Всесвіт наважиться майоріти. Зухвале цунамі - безкрайній космічний простір Захопить легені зненацька у біль-колапс. Не вирвешся раптом з квазарів огидних лап, Натисни на кнопку зелену, хоч це не просто. Коли живі трупи (мов зомбі) повз тебе кволо штовхатимуть мертвими душами до труни, як втомишся з самодеструкції - подзвони. Не бійся. Мій номер - твоє рятувальне коло.
2021-05-10 21:23:44
11
2
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (2)
Настасья Агапова
Это теперь мое любимое))
Відповісти
2021-05-10 21:24:49
1
Лео Лея
Чи є щось на світі, що ти міг би не описати? Напевно, немає такого. Якщо катастрофа вже вийшла в безмежний Всесвіт, то слова тут зайві. Читаю і просто насолоджуюсь віршем👍
Відповісти
2021-05-11 07:50:30
Подобається
Схожі вірші
Всі
Впізнай себе...
Впізнай себе в моїх словах , Що виливаються в пісні. Ти знову є в моїх віршах . Я їх присвячую тобі. Всі погляди твої ласкаві, Я все змалюю у віршах. Тихенько ,щоб вони не знали До тебе я прийду у снах. Коли у дзеркало поглянеш А там побачиш лиш мене. Знов вірші всі мої згадаеш, І знов впізнаеш там себе. І в день Святого Валентина, Ми стали друзями с тобою. Нехай зупинится хвилина, Я розлучилася з журбою....
43
7
2621
Минутой мечтания :)
Я мнимо расскажу тебе о прошлом И заберу кусочек шоколада Рассказ уж будет длиться долго О том ,как было тяжело сначала Наверное это для тебя не важно Спрошу себя, а ты хороший ?) И почему же стоишь рядом Даря улыбку лишь прохожим Мой телефон звонит мне чаще , Чем слышу твой прекрасный голос Аккорды струн во взгляде малость, Когда увижу тебя где-то снова Про свои чувства смолчу вовсе , Чтоб не будоражить просто взглядом , Хватает только вкуса кофе Лишь думать о тебе минутой мечтания .
40
11
2386