R E
@Rocks_Eyha
Твори щоб жити. Live to create. Небінарність як девіз по життю.
Блог Всі
I
Цікаве, Особисте, Думки вголос
3
71
I am
Особисте, Думки вголос, Різне
3
4
89
Мить
Цікаве, Особисте, Цитати
5
116
Книги Всі
Вірші Всі
Знаєш
Знаєш чоловіче, а в мене за плечима прірви, Холодні, смолянисті, манливі та дикі. У них очі спокуси, фальшивої радости, Вони манять до себе пітьму пустоти. Знаєш хлопче, у мене всередині дірка Урвисто-нескінченна, заляпана тьмою дірка. Її не заповнити воском чи щасливими дотиками, Вона не загоїться — не допоможуть ні секс, ні наркотики. Знаєш людино, я ще дитиною мріяй літати — Мати власні крила ангела й небо вивчати. Та от, незадача, не всім такі крила дозволені — Моєму дірявому серцю тільки шкіра й кістки намальовані.
2
1
51
Кривава молитва Кривавому Богу
Злити їхню крови Видерти кістки Вивернути м'язи Викласти мозги Очистити своє тіло Відмити свою душу Просвітити своє нутро Вознести гнилий дух Аби тільки дихати Дихати вільніше Жити нарешті жити Не існувати Не вдавати Не грати Жити. Жити жити жити Ковтати повітря, Працювати м'язами, Дихати шкірою, Смакувати вітер. Жити. Та не забудь: Злити їхню крови Видерти кістки Вивернути м'язи Викласти мозги Аби тільки дихати Дихати вільніше Нарешті жити Во славу Себе. P. S. Тій Нірванні де їхня кров не потурбує нас.
2
11
60
_
Рве і пече, розбирає на атоми Hi! I'm ok, what 'bout you? Стогони, крики, постріли й фатуми The weather is beautiful, don't you agree? Холод розлуки та біль ностільгії Oh, but I'm fine, it's ok, it's all right! Муки голодні та Долі лютуючі And don't you worry, they're all fine. Коловорот нескінченних смол-токів, Новинний шум, що терзає нутро, Oh, I'll be fine, I just need to sleep better, Але як можна, як в інших виходить? Як обернути розладнане щастя, Щоб надурити бідную душу Та просто відчути те саме I'm fine .
2
2
69