Щось про викохане
Серед бажаних примар сіро-чорних книжок. Серед покинутих в гречці сухих тарілок. Серед безкрайніх обіймів вини та жалю Мені знову запахло щастям, що я не люблю. Запахло дощем, що холодними кулями влучив Не в лице, не в долоні, яким так цей вимір наскучив. Не в опалі вітрила згасаючих сумом вій, А в далекий душі закритий мій буревій. Долітали до носа маленькі крихітки миру, Що прийшов спозаранку, в тривожну хвилину Та збудив від нічних переломів своїм хвостом. Мій маленький тепленький розгніваний орбітрон, Що слідкує за кожною думкою невпопад. (Хоч готовий на безліч геть траєкторних атак). Хоч готовий іноді з кота різко стати пантерою: Такою ніжною, чутливою, але зовсім не чемною. В тиші нічній літають вже інші ефіри: Ті, що геть загубили будь-які орієнтири. На них повертається хтось, а хтось утікає. Або ж під'їжджає туди звідки втечі немає. Кавою терпкою мій ти смак не гартуй. Звик мій язик до цілунків із градом куль. Ноти кориці і ніжно-білого крему - Це вже щось ближче, геть близьке Едему. А на поличках лежать холодні листи. Може комусь вже без пульсу створили мости. Мертве мистецтво під барвами гніву та болю Іноді навіть з окроплені присохлою кров'ю. Щастя воно таке - іноді зовсім гірке. Очі повернеш від нього - і швидко мине. Тільки не вибирай близьку до щастя людину - Занадто болюче втрачати в потрібну днину. P.s В вірші заховалось 5 краплинок щастя: дощ, кішка, нічні поїздки на тролейбусі, сінабони та книги. (P.s 2 на фотці моя кішка)
2023-07-24 19:33:25
3
2
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (2)
R E
Я вгадав 3 з 5 без ремарки, япіі. Давно віршів не читав, ото й вправляюся у читанні образів) Але холодні листи — Це прям розйоб як круто.
Відповісти
2024-01-03 21:32:30
1
Серафім
@R E Ура, я радий, що так влучно описав, що ти вгадав🥰
Відповісти
2024-01-04 07:31:13
1
Схожі вірші
Всі
Я і ніч
Поїзд падає в ніч. Це-останній ліхтар. Я і ніч. Віч-на-віч. То морозить. То жар. Ти вже, певно, заснув, Ти подушку обняв. Ти мене вже забув. В тебе тисячі справ Я від тиші глуха. Від мовчання німа. Я одна. Клич- не клич. Я і ніч. Віч-на-віч.
105
8
13466
Печаль прячется в словах
Полны отчаяния слова Достигли й душат вдруг меня Не знаю дальше как мне быть И стоит ли их отпустить Всю грусть ,что прячется внутри Пусть заберёт с собою дни А шоколад утешет впредь Всё горести уйдут под дверь Но чувства ,что живут внутри Не скроешь с время позади Ведь вырвуться с оков груди Их не сдержать нечем увы ... Как не было мне тяжело Я не смогу забить их льдов И холод тот , что тронул весь Согреть не сможет даже лесть...
50
12
5058