Злодій
Я цілий світ готова обійти, Всю сушу, всі моря і океани. Бо хочу серце я своє знайти, Його, я зізнаюсь, давно шукаю. Бо хтось в один прекрасний літній день, Прийшов, неначе злодій, в дім сердечний. І вкрав від мене вмить ось ту усе: Мої думки, і сни, і незалежність. І так блукаю я вже з того дня, Шукаю всюди спокій мій душевний. Моя любов, що в серці ожила, Її шукаю в світі цім шаленім.
2023-01-31 09:04:40
13
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Вікторія Тодавчич
щиро дякую)
Відповісти
2023-01-31 09:24:32
Подобається
Схожі вірші
Всі
Приходи (RU-UA)
Черничные пироги, молоко с мёдом. Приходи. Почитаю тебе стихи и раны замажу йодом. Буду исцелять поэтапно все твои трещинки и порезы, даже в твоё заледеневшее сердце, поверь мне, — смело полезу. Повір! Залізу без страху. Без жалю, не боячись. Бо наше розпалене вогнище змушує бути хоч чимось. І тільки не хвилюйся — ми не розчинимось. Ні одне у одному, ні у часі. Мы снова столкнёмся, неспособные противостоять этой связи. Истощенные, но в друг друге, нашедшие дом. Якщо не перше життя, то і не перший том. Не перший різновид мов у моїх віршах. Не найдёшь меня в жизни? Отыщешь во снах. За той дверью, где я нам в пирог добавляю чернику. Приходи. Мне одной без тебя здесь ужасно дико.
43
3
692
Пиріг із медом (UA)
Крокуй до раю, крокуй до мене. Гаряча кава, пиріг із медом. Або якщо забажаєш — ромашковий чай. Приходь до мене. Будь ласка. Приїжджай. Крокуй до двері, а я у чашку відріжу лимона ломтик. На столі — пиріг із медом, а мені найсолодший твій дотик.
80
19
1685