Чотири. П'ять. Нуль
Чотири  п'ять  нуль.  На  моєму  фронті  спокійно. Я  жива.  Я  щаслива.  Майже. У  душі  моїй  вітер  зриває  граційно Кожну  мить.  І  на  серці  тягарем  зав'яже. Я  співатиму  мовчки.  Я  пошепки  плачу. Я  шукаю  надію  в  серці.  Ти  воюєш  -  я  зорі  бачу. І  латаю  в  собі  порожнечу. Чотири  п'ять  нуль.  На  моєму  фронті  спокійно. Ти  живий.  Я  від  цього  радію. Краплі  неба  вмирають  на  пальцях.  Покійні. Ми  закохані  в  душі,  на  жаль  безнадійно. І  зима  вже  розтала.  Грудень  місяць  не  діє. Я  хмелію  від  тебе.  П'янію.  Ти  воюєш  -  а  я  шалію. Кожна  відстань  як  пневмонія. Чотири  п'ять  нуль.  На  твоєму  фронті  спокійно. Ти  лежиш  на  холодній  підлозі. Ти  вернутись  додому  не  в  змозі. Обійняти  мене  по  дорозі, До  батьків,  що  у  вічній  тривозі. Я  кохаю  тебе  усім  серцем,  чуєш? Я  кохаю  тебе.  Просто  вір. Просто  вір,  що  мене  відчуєш, Кожним  дотиком  своїх  вій. І  надія  розтопить  безжалісну  кригу. І  надія  у  серці  зупинить  війну.  І  настане  відлига. Відлига  у  душах,  де  я  потону. І  все  буде  спокійно.  І  все  буде  прекрасно. І  все  буде  так,  як  колись,  до  війни. Ми  усміхнені  будем,  не  стане  нещасних. Просто  знай,  що  люблю  й  обійми. Чотири  п'ять  нуль.  На  нашому  фронті  спокійно. Ми  живі.  Ми  щасливі.  Разом. Лише  попіл  на  дні  гріє  меланхолійно, І  стихійно  виспівує  джазом. Та  я  знаю,  що  з  часом,  і  це  пройде. Увесь  біль,  наче  кров  по  тонкому  лезі, Але  час  навіть  це  зітре. І  війна  теж  колись  пройде. Ось  чого  моє  серце  жде.
2022-12-08 08:43:44
10
10
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (10)
Nadine Tikhonovitch
@Юлія Богута Особливо, якщо гірлянда з носків))
Відповісти
2022-12-08 10:08:52
Подобається
Микола Мотрюк
Дай Боже, щоби ми всі дожили до тих часів, коли ці, такі жадані для наших вух слова-числа, будуть звучати не якусь коротку мить, а будуть транслюватись постійно, безперервно і на вікú... Миру всім нам, нашому багатостраждальному народу, нашій в майбутньому процвітаючій, прогресивній, сильній державі зі здоровою, талановитою, успішною, щасливою молоддю, та й не тільки... Нехай це щастя огорне всіх нас... нехай прийде довгожданний спокій у наші серця, і, нехай ми всі заспіваємо, бо ми - співочий народ, не мовчки, а на весь голос... щоби всі почули... щоби від того потужного, збиваючого з ніг, переповненого почуттями надривного співу завалився "московський Єрихон"... і тоді в кожній країні, в кожному куточку світу нехай пролунає "Слава Україні..!"
Відповісти
2022-12-08 11:16:31
2
Юлія Богута
@Микола Мотрюк твої слова та небу у вуха
Відповісти
2022-12-08 11:18:58
1
Схожі вірші
Всі
Oh my love song
This is a song I wrote 2 years ago,it's not good but I had 1 day to prepare it for a project.I had to perform it with my friend violet,and it wasn't that bad. Oh my love what happend here,break me until I have no tears.Oh my love what happend here,you make me feel so sad and bad but in the end it's this and that.Oh my love what happend here,I cry and cry till the tears are dry.Oh my love,Oh my love.Ive waited long for you to come,I've waited for you to love me.Oh my love we had it all,but in the end we lost it all.Love can fade just like your life,love can hurt and burn until the ashes crash and turn.Oh my love our souls are connected,but why do i feel them drifting apart.Oh my love we dont have time,you will soon leave me all behind.Oh my love I always knew that in the end,our love would defend our hearts.I stare at the stars,and feel you watching me.Oh my love,I shouldn't love you,but I do.. Lillian xx
48
17
3861
Разве сложно сказать...
Много думать слов не хватит Лишь о ком то , кто не рядом Быть со всеми лишь открыткой , Согревая теплым взглядом Каждый день встречая солнце Словно первый луч спасенья Думаешь о всех моментах , Что всплывают вместе светом ... Или множество вопросов На каких нет не единого ответа , К тем , кто был однажды нужен, Став одним твоим мгновеньем Почему ж сейчас нам сложно .. Сказать искренне о чувствах , Как страдать мы все умеем ,, А признать ,что правда любим ? Может быть просто забыли .... Или стали явью сцен сомнений ? Разве сложно хоть глазами Сказать больше ,чем таить в себе ли... Надо больше лишь бояться , Не успеть сказать о главном ... На взаимность зря стараться Ждать когда уйдет шанс бремям ...
53
16
4267