PRO
Лідія Юртаєва
@lidiya_yurtaeva
Блог Все
Коли враз припорошило
Мысли вслух
4
66
Мысли вслух
1
83
Стихи Все
ТРОЯНДА
Коли пелюсток троянди Торкається строкатий сніг Вона його зігріває, В ній більше любові, ніж в нього холодних дотиків стіг. Вона його не боїться. У неї є—зброя, Тепло. І сніг її не боїться, у нього є холод, Ох, замело! Скільки не було б снігу, Який би не був мороз Троянда не змерзне зовсім, Бо серце в неї сміється Світлом сонячних доз.
1
0
134
Вони від мене йдуть
ІІ. Останнім днем літа Ще теплого вечора Ще затишним парком Поміж тихих вулиць Твій голос притягував з далеку баритоном Бархатом запрошував до розмови Без чаювання Без кави з молоком Голі слова прикриті лише вуаллю Ми не дали більше ніж можемо Ми не пішли дальше ніж бачили Лише злегка припідняли залаштунки ще до листопадних примх Без натяку на пасмурне небо отримали розрахунок Заховали залишки решти десь у закапелках скарбничок Призабудемо присмак розтоплених ілюзій Зітремо грим мимовільних образ Нехай добревісник грудень Їх заколише приспить зачарує  зимовим сном. А з першим  буянням пролісків зав'яжуться бруньки поміж ран Й сумирно звіщатимуть жадане цвітіння сердечних  принад
1
0
131
СНІГУРІ
Чекаю Снігурів.Чи прилетять? Чи розфарбують гілля пасмурне та голе полум'яно-рум'яним цвітом? Чи зашкарублих, загартованих морозом, вони зігріються пушком червоногрудим? Чи викроють із пам'яті зимові дні холодні. Коли сктрокатих зграйок мигтливі вогники обсядуть крони горобини, і умиротворюючи тишу, душу лікуватимуть.. Чи... Пора... Дихати все важче.. Пам'яті незгасних спогадів тягар обтяжливий все здавлює у грудях, і присмак гіркотливих днів як тінь, усюди невіддільно сновигає І в затишно-родинному кутку розвішує світлини ностальгічні. Хотіла б я перед розлукою і з ними попрощатись.. Чи.. Невже це... Прилетіли... Голівоньки згорнувши в теплі пір'їні шубки, зігріваються, зігріваючи й мене. Малюючи ледь-ледь помітну усмішку на безутішному обличчі, надію сповиваючи , що безутішне завтра звіщатиме лиш радісні новини.. Пора.. Прощавайте.. І прилітайте знову! В СНИ.
1
1
100