Лідія Юртаєва
@lidiya_yurtaeva
Блог Всі
Коли поринаєш у спогади, і знаходиш серед них частку тепла
Особисте, Думки вголос
3
1
71
Я не навиджу припускатися помилок
Думки вголос, Особисте
2
9
100
Діалог пари, що мріють про майбутнє
Думки вголос
2
2
53
Вірші Всі
Втеча
Простую навмання За покликом безликих стареньких вулиць Що ведуть, поворот за поворотом у даль глушинної самоти Намагаюсь віднайти її, Лагідну й ніжну Тишу Чемпіонку по іграх у хованки. Міс граціозності й краси. Ось, стій нерухомо, й споглядай ЇЇ тінь Вона гойдається поміж гіллям високих тополь, і лип, і беріз.. Ось, стій нерухомо, і задивись, щоб  вхопити сонячний промінь чорний кіт в котре під  парканом проліз.. Раптом, винирнули з-за рогу заіржавілі столітні поштомати.. Й на облуплених облізлих лавах Поруч сидять такі ж столітні обсивілі діди І час собі пливе, ніби так легко, серед тих хмар горбатих Й лише пронизливі гудки сирени, Щораз нагадують , що ще не скресли, ще дні війни.
0
0
74
Прелюдія
Серед білих напівтони напів гіркі Серед чорних замолоду на дотик дірки До плечей потай прив'язали  тягар сподівань Серед злету наяву прохромили деку без вагань Звуки здались тиші у полон Серед мотлоху скніє іржавий камертон Біжить вітер серед степу вільними мазками Серед трав би обрости щоб дикими казками. Серед неба ярим криком роз'ятрити б грозу На світанку щоб збирати запашну росу Серед лісу близько стежка закликає вглиб.. Щоб путами сакральними пісню стерегли Начерпати сонця щоб сповна заяскріли дужим сяйвом неживі слова Голосисті зграї підхоплять спів воскреслий  Й поміж сплетінь рядки ворожі  скреснуть.
5
4
196
ТРОЯНДА
Коли пелюсток троянди Торкається строкатий сніг Вона його зігріває, В ній більше любові, ніж в нього холодних дотиків стіг. Вона його не боїться. У неї є—зброя, Тепло. І сніг її не боїться, у нього є холод, Ох, замело! Скільки не було б снігу, Який би не був мороз Троянда не змерзне зовсім, Бо серце в неї сміється Світлом сонячних доз.
4
0
229