Три шляхи смерті
У вирі відчаю, Ти готовий на все безнадійник-невдахо, Самопожертва,смерть, самогубство, Бо життя тобі не миле. Самопожертва -благородний шлях, Врятуєш незнайомця, Котрий згадувати цей день, І нарешті забуде, викинувши у смітник буття. Проста звичайна смерть, Для кожного смертного наступить, І самотній, та товариський, І нещасний, та щасливий, Смерть чекає,підточує косу-долі. Самогубство -це крайнощі, смерть душі, Що втратила все навіть себе. Нарешті ріка болю вбила, Позбавила марних страждань, Які ніхто не почув.
2025-04-24 18:44:04
1
0
Схожі вірші
Всі
Минутой мечтания :)
Я мнимо расскажу тебе о прошлом И заберу кусочек шоколада Рассказ уж будет длиться долго О том ,как было тяжело сначала Наверное это для тебя не важно Спрошу себя, а ты хороший ?) И почему же стоишь рядом Даря улыбку лишь прохожим Мой телефон звонит мне чаще , Чем слышу твой прекрасный голос Аккорды струн во взгляде малость, Когда увижу тебя где-то снова Про свои чувства смолчу вовсе , Чтоб не будоражить просто взглядом , Хватает только вкуса кофе Лишь думать о тебе минутой мечтания .
40
11
2328
Намалюю
Намалюю тобі на обличчі Сонця промені, хмари і гай... Я не зраджую тій своїй звичці І ніколи не зраджу. Це край. Небо синє, бурхливе і темне, Наче очі твої, наче рай. Наче сховище, замок підземний. Наче темний і лячний той край. Намалюю тобі на обличчі, На сторінці клітинку. Портрет... Я не зраджую тій своїй звичці, Знов малюю лиш твій силует.
52
13
3006