18
Мені вже майже вісімнадцять, Але я ще зовсім дитина. Мені зірки усе простять І я допиваю цей бокал вина. Дома чекає розсерджена мати, Годинник показує північ. Та нам ще хочеться погуляти І пригодам крокуєм назустріч. Мені ще немає вісімнадцяти, Але я давно не дитина. Ще стільки всього треба зробити, Аби знайшлася вільна година. Реферати, конспекти і голова обертом, А ще багато хатнього клопоту. Інколи відчуваю себе роботом. Згодом шукатиму якусь роботу.
2023-03-16 18:40:20
2
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Сандра Мей
як влучно написано
Відповісти
2023-03-16 20:06:41
1
Схожі вірші
Всі
Сумую без тебе
Сумую без тебе, кохана Так важко на серці мені. Приходь ти до мене жадана, Щоночі. Хоча б уві сні. Загляну в кохані я очі, Не йди, прошепчу. Я люблю. Та довгі безсоннії ночі, Вбивають вже душу мою. Прошу я, відкрий моє серце, Ти подихом ніжним своїм. Відчиню заховані дверці, Закриті на сотні замків.
53
39
2604
Моє диво
А на дворі лив дощ мов із відра, Гуляючи по вулиці рідненькій. Побачила в болоті кошеня, На мене так дивилося сумненько. Чомусь у серці так затріпотіло, Подумала забрати в дім собі, Дістала з бруду, воно муркотіло, Співаючи дорогою пісні. Ось так у мене і з'явилось диво, Мій друг пухнастий, любе кошеня. Історія насправді ця правдива, А на дворі лив дощ, мов із відра... *** У співавторстві з прекрасною Вікторією Тодавчич https://www.surgebook.com/_victoria_todavchich_ За допомогою проекту https://www.surgebook.com/weird_owl/book/proekt-pishem-sovmestno
46
5
2332