поету/кс3
футуризм в українській поезії - це німа театральна сценка. бачиш? - бачиш. почути ж захочеш - зась. між рядками цілований жаром айстр, в мене безліч питань до михайля семенка (а насправді до тебе, новітнього кобзаря): знаєш, зі змісту п'ять слів як викину, закликом, окликом, викликом чи зійде патетична твоя зоря? атеїстів немає на фронті і у коханні. (так, гармати і очі любі безперечно посіють смерть). звівши матриці даних, римую крайні, кожну похибку вимірів як востаннє прикладаю до серця, бо аргумент: як знаходиться муза, то недосяжна. як знаходиться час, то невчасно. що ж, дай розбитою спиною й кістьми ляжу у думки під напругою з огорож. у обгортці слова мої мов цукерки, наче листям сухим (володимир* знає), все шуршать, але хто їх почути схоче? витрачаю останні ночі, щоб тонути у комусь ментально, терпко. тихо, подумки, просто сягнувши дна, і виринати під оплески невгамовні тих брехливих метафор з тенет любові. не кохайтесь з поетами, чорноброві, краще власне створіть, і вкладіть умовно зрілий сенс, певний глузд і життєвий досвід. (та не можу писати два тижні поспіль). з висоти тої кризи чи зони зросту будь-що - складно (насправді, банально просто). стану знов королевою меж уявних, літер гомін зневірені душі зцілить. всі (крім тебе) вже мертві. чи на прицілі. бач, тюльпани розквітли не тільки в травні, а в пустелі заграла з веселки злива. (ну і ти в свої рими також загрався). якщо щастя - усе, до чого ти доторкався, то і я - безнадійно щаслива. *ага, маяковський, та вірш не йому, звісно ж
2021-07-19 14:03:06
10
4
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (4)
Самоскид!
та хто цей маяковський і чому ти присвячуєш йому вірші
Відповісти
2021-07-20 09:28:42
1
Last_samurai
@Самоскид! там наче білим по спині написано, що не йому🌚🍒 не він же мій улюблений поет☻
Відповісти
2021-07-20 13:06:40
1
Last_samurai
@Лео Лея Дякую 🌷❤️
Відповісти
2021-07-20 13:06:54
1
Схожі вірші
Всі
Дівчинко
Рятувати старі ідеали немає жодного сенсу, все сведемо до творчості або дикого сексу. Зруйнуємо рамки моральних цінностей, напишимо сотні віршів і загубимось серед вічностей. Наш голос лунатиме і поза нашим життям. Дівчинко, просто тримай мене за руку і віддайся цим почуттям.
103
16
5579
Question 1?/Вопрос 1?
The girl that questions everything,is a girl that needs many answers.She wanders the earth trying to find the person that can answer her many queries.Everthing she writes has a hidden question that makes her heart ache and her head hurt.She spends days writing sad story's that she forgets her sad life.Shes in a painful story that never ends,she's in a story that writes itself.The pages in the book were filled ever so easy,because her heart wrote it for her.She spent her life being afraid,that's what made it so boring.Finding her passion was easy,but fulfilling it was the hardest part of all.Her writing may be boring and sad,but it's what keeps her sane. "She had all the questions in the word,and he had all the answers." Lillian xx
45
8
5192