як здихатись/кс3
як здихатись страшнішого з жахіть: лишатися з собою наодинці. коли годинник раптом спинить хід, а час застигне на пожежних східцях. де враз прострацій безліч завола, і помилки минулого завзяття закоротять у кеші, наче лаг (сварлива теща скривдженого зятя). як здихатись безмежних сподівань: дозволити хоч раз байдужість хижу та сісти беззмістовно на диван, самокритично створений із крінжу. змінити вектор чи пріоритет, щоб у добірці випадкових значень знайти розподіл щастя тет-а-тет, не загубившись у бажаннях (наче). як здихатись торішньої луски, старої шкіри (надто зроговіла)? звалити у невтомний самоскид всі недоробки, що вели на вила, ревізію провести у труні абстракцій ревних (бо без дій - інфарктні). сказати твердо "так" натомість "ні", обгрунтувати неспростовність фактів, що здихатись можливо будь-чого, коли знайти бажання і ресурси. без нетривалих болісних угод з сумлінням, хоч воно (авжеж) не в курсі, як можна позбуватись каяття за всі (колись не зроблені) півкроку. не здихатись себе? тоді затям: вже час сказати щиро: estoy loco* (від чого? вам видніше, ясноока/ий). 🥴 коли автор і сам потроху збожеволів☦️☦️☦️
2021-05-21 13:42:38
13
3
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (3)
Ledi ПТАШКА #ОЛД #ТОК
Дивуюся Вам, Ласт, що російською, що українською ...невже однаково говорите швидко і складно? Браво!! Невже у вас дощі, що згадали цвинтар..? Чомусь українською мовою ви ближчі... І підказуєте нові слова для думок...👍🔥
Відповісти
2021-05-21 14:18:30
2
Ledi ПТАШКА #ОЛД #ТОК
Яке гарне фото...незвичне для огляду і чудове!
Відповісти
2021-05-21 14:20:22
Подобається
Лео Лея
Сьогодні прочитала цей вірш, і він синхронізувався з моїми думками, які уже місяць не покидають мою голову... Звісно, синхронізувався не абсолютно, але я утвердилась в одному своєму рішенні. Дякую 👍
Відповісти
2021-05-25 13:55:48
Подобається
Схожі вірші
Всі
Чуточку внимательней
Неудачная попытка быть тем, кого сложно обидеть , Рвя бурю за улыбкой проникших эмоций И наивность уже стала себе лишь противна , Все пытаясь понять всех за скрытой дорогой ... Мимо мчат незнакомые люди , И не кто тебя уже не осудит : Всем безразлично твоя лишь обида , И что слёзы пускаешь себе на морозе Может так будет даже на лучше Без различных ненужных вопросов , О том " Как ты ?)" Тебе хорошо ли" Или в этом нет больше смысла и вовсе ... Разве безразличие лучший способ оплаты За свои выражающие сердце бурю эмоций..? Может стоит быть чуточку внимательней , К тем кому помощь и вправду поможет !
40
8
3220
Пиріг із медом (UA)
Крокуй до раю, крокуй до мене. Гаряча кава, пиріг із медом. Або якщо забажаєш — ромашковий чай. Приходь до мене. Будь ласка. Приїжджай. Крокуй до двері, а я у чашку відріжу лимона ломтик. На столі — пиріг із медом, а мені найсолодший твій дотик.
79
19
4108