Спогад
Далеко десь кричить у горах каня*. Туманом вкритий темний хвойний ліс. А я махаю знову "На прощання" Під стукіт ритму потяга коліс. Чи стрінемося знову, моя Казко? Чи, може, пролетять птахи-роки? Я добре пам'ятаю твою ласку І шепіт листя-хвої, що віки Вкриваєш, зберігаючи в покої Чарівні і чудні свої місця. Де б не була, та запах тої хвої У пам'яті лишиться до кінця. А ранки в росах! Та ще й у покосах! Трава, пташки, коси клепання стук... І світанкове сонце довгокосе Торкається промінням моїх рук. Співає річка, плинучи до моря, Єднаючись з Дністром** (іще малим). Сей парубок з Оленкою** говорить, Запрошуючи в подорож із ним. Моє дитинство, вкрите різнотрав'ям, Хмарками промайнуло. Не вернеш. Лелека чорний бродить ним у плавнях, Ховаючись у моїх мріях теж... * - вид пташки ** - назви річок
2021-12-05 23:20:41
18
15
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (15)
Nadine Tikhonovitch
Я, напевно, та сама дивна людина, яку не тягне ні до минулого, ні саме в моє дитинство. Тим паче дитинство. Хоча за деякими моментами та людьми, яких вже нема, я скучила. Але всі спогади, навіть приємні, викликають чогось відчуття відрази, але не думаю, що це є добре. Але це лише мої суб'єктивні враження... Вірш дуже мелодійний та красивий. Дякую! #чв
Відповісти
2022-12-16 18:17:29
1
Лео Лея
@Nadine Tikhonovitch У кожного своє сприйняття, і кожен має право на вибір: забути чи пам'ятати минуле. В моєму дитинстві і підлітковому віці мало що є зі спогадів приємного. Але ту крихту, що є, я стараюся зберегти, щоб з її допомогою витіснити все інше. І певною мірою тебе розумію. Тому дякую за твій щирий і правдивий коментар💖
Відповісти
2022-12-16 19:17:47
1
Лео Лея
@ДАДА-РАСТАМАН-ІТСИСТ Дякую💖 і пішла читати "Сойчине крило" Франка, бо ніколи його не читала(
Відповісти
2022-12-17 03:43:12
1
Схожі вірші
Всі
Пиріг із медом (UA)
Крокуй до раю, крокуй до мене. Гаряча кава, пиріг із медом. Або якщо забажаєш — ромашковий чай. Приходь до мене. Будь ласка. Приїжджай. Крокуй до двері, а я у чашку відріжу лимона ломтик. На столі — пиріг із медом, а мені найсолодший твій дотик.
79
19
4091
Дівчинко
Рятувати старі ідеали немає жодного сенсу, все сведемо до творчості або дикого сексу. Зруйнуємо рамки моральних цінностей, напишимо сотні віршів і загубимось серед вічностей. Наш голос лунатиме і поза нашим життям. Дівчинко, просто тримай мене за руку і віддайся цим почуттям.
103
16
5565