Дві літери
Хтось вивів на серці Вишневим чорнилом Із присмаком перцю Дві букви похило. Дві літери щастя, Дві літери болю Пишу на зап'ястях... Я буду з тобою. Пожар червоніє... Зустрінемось скоро: Вишневе чорнило Не змиє наш ворог. Дві літери в серці Мій шлях прокладають, Коли і не б'ється І те, чим кохають... Вони не згорають, А ніччю між кленів Вони нагадають Твій погляд зелений... _______________________ 🍒 Входить до книги «Вишневий відблиск місяця» — https://www.surgebook.com/rogate666/book/vishneviy-vidblisk-misyacya 🍒
2022-12-23 03:04:59
20
5
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (5)
Тигриця
Прекрасний вірш! В тебе весь світ вишневий)
Відповісти
2022-12-23 16:44:43
1
Nadine Tikhonovitch
@Тигриця Є трохи...) Дякую!)
Відповісти
2022-12-23 16:46:09
1
Оксана
Романтично 👍
Відповісти
2022-12-24 01:46:12
1
Схожі вірші
Всі
Намалюю
Намалюю тобі на обличчі Сонця промені, хмари і гай... Я не зраджую тій своїй звичці І ніколи не зраджу. Це край. Небо синє, бурхливе і темне, Наче очі твої, наче рай. Наче сховище, замок підземний. Наче темний і лячний той край. Намалюю тобі на обличчі, На сторінці клітинку. Портрет... Я не зраджую тій своїй звичці, Знов малюю лиш твій силует.
52
13
1790
Минутой мечтания :)
Я мнимо расскажу тебе о прошлом И заберу кусочек шоколада Рассказ уж будет длиться долго О том ,как было тяжело сначала Наверное это для тебя не важно Спрошу себя, а ты хороший ?) И почему же стоишь рядом Даря улыбку лишь прохожим Мой телефон звонит мне чаще , Чем слышу твой прекрасный голос Аккорды струн во взгляде малость, Когда увижу тебя где-то снова Про свои чувства смолчу вовсе , Чтоб не будоражить просто взглядом , Хватает только вкуса кофе Лишь думать о тебе минутой мечтания .
40
11
1415