Вогонь
Вогонь ще палає. Вогонь ще не згас. Вогонь нам співає. Співає про нас. Про свободу надій і силу чудес, Коли за вікном лиш біль і стрес. Вогонь, що у серці. Вогонь назавжди. Він нас рятує від страшної орди, Що прийшла, принесла всім нам біди, Тяжкі на серці навіки лишивши сліди. Вогонь без краю і без якоїсь мети. Завжди там, де треба світла вогні. В час, коли темрява накрила всі сни Його берегти треба в страшні ці дні Вогонь не шукає нічиїх координат Там, де в полі лежить тихо солдат Принесе рідний лиш йому аромат Та згадку далеку про рідний край
2023-09-16 21:39:38
1
0
Схожі вірші
Всі
Чуточку внимательней
Неудачная попытка быть тем, кого сложно обидеть , Рвя бурю за улыбкой проникших эмоций И наивность уже стала себе лишь противна , Все пытаясь понять всех за скрытой дорогой ... Мимо мчат незнакомые люди , И не кто тебя уже не осудит : Всем безразлично твоя лишь обида , И что слёзы пускаешь себе на морозе Может так будет даже на лучше Без различных ненужных вопросов , О том " Как ты ?)" Тебе хорошо ли" Или в этом нет больше смысла и вовсе ... Разве безразличие лучший способ оплаты За свои выражающие сердце бурю эмоций..? Может стоит быть чуточку внимательней , К тем кому помощь и вправду поможет !
40
5
1563
Дівчинко
Рятувати старі ідеали немає жодного сенсу, все сведемо до творчості або дикого сексу. Зруйнуємо рамки моральних цінностей, напишимо сотні віршів і загубимось серед вічностей. Наш голос лунатиме і поза нашим життям. Дівчинко, просто тримай мене за руку і віддайся цим почуттям.
100
16
3574