Україна буде завжди!
Моя країна буде завжди — Не здолають нас кати, Моїй країні зараз тяжко — Мою країну б'ють "брати". Моє вогнем палає небо, Моя земля залита кров'ю — Нам усім "братів" не треба, Не потрібна ваша мова!  Цар жене своїх холопів — Їх помножимо на нуль!  Скільки наших файних хлопів Від ворожих гине куль... Ви на наші землі стільки Задивлялись поколінь, Що насправді і не дивно — Увірвались в день один... Ні, не вдень, а серед ночі, Поки діти мирно спали, Ви нахабно — милий отче! — Наносили нам удари... Та не вдався план царька — Україну взяти складно, А тому орда тіка — Надавали ми їм знатно! Гей, москалику вонючий!  Геть із нашої землі!  За Маріуполь і за Бучу Відповісиш ти на суді!  Так! Україна буде завжди! Буде наш усюди гімн! Наша мова є найкраща!  Ми повстанемо з руїн!  Спалим ваш ми "триколор": Прапор наш — це поле й небо!  Як сміття вас — за кордон: Нам "братів" таких не треба! Весна 2022 р.
2022-10-19 15:47:05
23
8
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (8)
Леся Українка
🙏💙💛
Відповісти
2022-11-09 22:05:47
1
Королева Вікторія
Аплодую стоячи 👏👏👏👏
Відповісти
2022-11-27 01:06:33
1
Тигриця
Прекрасний вірш!
Відповісти
2022-12-18 17:10:27
1
Схожі вірші
Всі
Пóдрузі
Ти — моє сонце у похмурі дні, І без тебе всі веселощі будуть чужі. Ти — наче мій рятівник, А я — твій вірний захисник. Не кидай мене у часи сумні, Бо без тебе я буду на дні. Прошу́, ніколи не залишай мене одну, Адже без тебе я точно потону. Хто я без тебе? Напевно, мене просто нема... Розкажу я тобі про все із цього "листа". Постався до цього обережно і слушно, Щоб не подумала ти, що це, може, бездушно. Адже писала я ці рядки довго, І ти не посмій не побачити цього! Ми же ж з тобою змалку завжди були разом, І дружбу нашу не зруйнуєш навіть часом. А ти пам'ятаєш, як на кухні говорили про хлопців? Ми зберігали всі секрети, наче у таємній коробці. Смієшся ти, як завжди, смішно, І не сказати про це буде грішно. Дуже подобаються мені наші розмови, Особливо, коли ти "ламаєш" свої брови. Чудово, коли твоя найкраща подруга — сестра. Адже не залишить в біді ніколи вона. А завжди буде поруч. Навіть якщо сам чорт стоїть ліворуч.
50
15
1876
Чуточку внимательней
Неудачная попытка быть тем, кого сложно обидеть , Рвя бурю за улыбкой проникших эмоций И наивность уже стала себе лишь противна , Все пытаясь понять всех за скрытой дорогой ... Мимо мчат незнакомые люди , И не кто тебя уже не осудит : Всем безразлично твоя лишь обида , И что слёзы пускаешь себе на морозе Может так будет даже на лучше Без различных ненужных вопросов , О том " Как ты ?)" Тебе хорошо ли" Или в этом нет больше смысла и вовсе ... Разве безразличие лучший способ оплаты За свои выражающие сердце бурю эмоций..? Может стоит быть чуточку внимательней , К тем кому помощь и вправду поможет !
44
5
1411