Україна буде завжди!
Моя країна буде завжди — Не здолають нас кати, Моїй країні зараз тяжко — Мою країну б'ють "брати". Моє вогнем палає небо, Моя земля залита кров'ю — Нам усім "братів" не треба, Не потрібна ваша мова!  Цар жене своїх холопів — Їх помножимо на нуль!  Скільки наших файних хлопів Від ворожих гине куль... Ви на наші землі стільки Задивлялись поколінь, Що насправді і не дивно — Увірвались в день один... Ні, не вдень, а серед ночі, Поки діти мирно спали, Ви нахабно — милий отче! — Наносили нам удари... Та не вдався план царька — Україну взяти складно, А тому орда тіка — Надавали ми їм знатно! Гей, москалику вонючий!  Геть із нашої землі!  За Маріуполь і за Бучу Відповісиш ти на суді!  Так! Україна буде завжди! Буде наш усюди гімн! Наша мова є найкраща!  Ми повстанемо з руїн!  Спалим ваш ми "триколор": Прапор наш — це поле й небо!  Як сміття вас — за кордон: Нам "братів" таких не треба! Весна 2022 р.
2022-10-19 15:47:05
24
8
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (8)
Леся Українка
🙏💙💛
Відповісти
2022-11-09 22:05:47
1
Королева Вікторія
Аплодую стоячи 👏👏👏👏
Відповісти
2022-11-27 01:06:33
1
Тигриця
Прекрасний вірш!
Відповісти
2022-12-18 17:10:27
1
Схожі вірші
Всі
Хай буде так
«And in my hour of darkness She is standing right in front of me Speaking words of wisdom, "Let it be"» Beatles - Let it be Хай буде так. Прийми своє життя. Прийми негоду, біль і в серці рану. Прийми свою не вічність, як буття. Прийми, що у людей на тебе інші плани. І не кричи, не плач, коли летиш із неба. Земля тверда. Це так. Реальна. Не м'яка. Живи та не шкодуй. Так було треба. Можливо не тобі. Комусь. Чиясь рука. Ти витримав. Стерпів. Усі пройшов дороги. Ти не зламався, ні. Ти просто біг не так. Ти просто падав. Просто вірив богу, І довіряв не тим. Кохав не так. Хай буде так. Прийми, що ти один І залишайся сильним, що б не було далі. Життя лиш мить, в яку стікає плин годин. Лиш зайчик сонячний, ребро медалі. Бо що б не було - ти не вічний, ні. І те що має тут коштовність, там - згорає. Ти помираєш тут. Зникаєш на війні. Та пам'ятай - у смерті щастя аж ніяк немає.
37
4
4353
Пóдрузі
Ти — моє сонце у похмурі дні, І без тебе всі веселощі будуть чужі. Ти — наче мій рятівник, А я — твій вірний захисник. Не кидай мене у часи сумні, Бо без тебе я буду на дні. Прошу́, ніколи не залишай мене одну, Адже без тебе я точно потону. Хто я без тебе? Напевно, мене просто нема... Розкажу я тобі про все із цього "листа". Постався до цього обережно і слушно, Щоб не подумала ти, що це, може, бездушно. Адже писала я ці рядки довго, І ти не посмій не побачити цього! Ми же ж з тобою змалку завжди були разом, І дружбу нашу не зруйнуєш навіть часом. А ти пам'ятаєш, як на кухні говорили про хлопців? Ми зберігали всі секрети, наче у таємній коробці. Смієшся ти, як завжди, смішно, І не сказати про це буде грішно. Дуже подобаються мені наші розмови, Особливо, коли ти "ламаєш" свої брови. Чудово, коли твоя найкраща подруга — сестра. Адже не залишить в біді ніколи вона. А завжди буде поруч. Навіть якщо сам чорт стоїть ліворуч.
49
15
2125