Римське один
Римське два
Римське три
Римське чотири
Римське п'ять
Римське шість
Римське сім
Римське вісім
Римське дев'ять
Римське десять
Римське одинадцять
Римське дванадцять
Римське тринадцять
Римське чотирнадцять
Римське п'ятнадцять
Римське шістнадцять
Римське сімнадцять
Римське вісімнадцять
Римське дев'ятнадцять
Римське двадцять
Римське двадцять один
Римське двадцять два
Римське двадцять три
Римське двадцять чотири
Римське п'ять
Потяг від Маківки до Києва скидався на звичайну повільну гусінь із протяжним скреготом металевих коліс. Поїзд був переповнений.
  Мало хто з батьків хоче  возити своїх дітей машиною та вважає за краще провести їх на поїзд.
Наталія та Оксана вмостилися в одному купе, у той час як Павло і Артем розмістилися в іншому. Ксеня похмуро дивилася у вікно. Час від часу вона перевіряла свій мобільний телефон. Сигнал ловився погано. Ната увімкнула ноутбук, намагаючись підключитись до мережі Інтернету. Але, в’їхавши в найближчий тунель, вона загубила зв'язок.
Вихідні закінчились, якби це жахливо не звучало. Навчання чекає… А залишитися в Маківці і розслідувати діло – неможливо. Тим не менш, існує надія, що Аліса Адреські буде теж у Києві. По словам Маргарити, вона там працює.
Артемові їхати довше. Й навряд у Харкові йому буде цікавіше ніж у селі. Й навряд він має шанси слідкувати за Адреські, хоч не факт, що у Києві це буде можливо.
В училищі Ксені зміна декількох викладачів. На початку весни рідко таке відбувається.
Раптом телефон Оксени заспівав милу пісню. Вона схопила апарат і стривожено глипнула та екран.
Мама.
     -   Алло, мамо! – голосно сказала дівчина.
- Чому ти була відсутня? – почувся стривожений і дещо нетерплячий голос Маргарити. – Маю важливу інформацію. Та жінка, Аліса Адреські, сіла в той же самий потяг, що і ви. Я її помітила коли сідала у автомобіль і збиралась уже їхати. Відразу набрала твій номер, але не могла з тобою з’єднатися. Аналогічним чином я намагалася зв’язатися із Наташею, і Артемом. Твоєму Тищенку й не надумала! – зауважила Рита.
- Ох, мамо! Скільки ще це триватиме? Пф-ф-ф. Приблизно через годину я буду на місці. Бувай, здзвонимось зранку.
Оксана поглядом переможця оглянула купе, відчинила двері і рушила до Павла, Артема і Наталії, що зайшла до хлопців розпитати про їхній мережевий зв’язок.
- У мене є новина!Хороша і недуже. – ввірвавшись у купе, заявила Оксена.
- Тоді починай з поганої, - втомлено буркнув Павло.
Е-е-е, ні! Треба почати з хорошою, бо погана – це частина хорошої.
- Борода Мерліна, як все заплутано!
- Так от, Аліса їде в цьому поїзді. Її душа і плоть десь недалеко від нас. Мама бачила, як вона заходила в цей потяг, коли він уже мав рушати. Ми можемо лише надіятися, що вона не зійде посередині дороги, і що вона їде саме в Київ. Якщо це буде так, то ми зможемо стежити за нею…. – на одному подиху розповіла Ксеня.
- Хто ми? Може, ВИ? Навіщо чіплятися за ту плутанину сусідки? Та ти хоч можеш уявити, яка велика столиця? А може та Адреські їде в інше місто? А може вона тільки проїжджає через Київ, як я? А коли ви будете за нею стежити? Під час пар чи занять? А коли ви будете навчатися? Коли будете вчити конспекти? Чи невже та вбивця важливіша за ваше майбутнє?  – зірвався на словах Оксани Артем. Він зірвався на ноги і вийшов із купе, голосно хлопнувши дверима так, що Ксеня здригнулася.
Стало тихо. Весняний вітер все з дужчою силою бив дрібний дощик у вікно. Було чути, як краплі стікають по склу. Оксена сіла біля Павла, положивши голову на його плече. Дівчина з сумом глянула на Нату. Їм трьом не було що сказати, залишалося лиш промовчати.
Артем був правий.
© Настася Демидюк,
книга «Безкомпромісний вибір».
Римське шість
Коментарі