Пролог
Розділ 1. Хештег
Розділ 2. Історія
Розділ 3. Рішення
Розділ 4. Ілля
Розділ 5. Замовник
Розділ 6. Команда
Розділ 7. Місце
Розділ 8. Підготовка
Розділ 9. Нюанси
Глава 10. Корегування
Розділ 11. Дядько
Розділ 12. Минуле
Розділ 13. Обмін
Розділ 14. Контрабанда
Розділ 15. Подарунок
Розділ 16. 14 грудня (10:00 – 14:00)
Розділ 17. 14:00 – 15:00
Розділ 18. 15:00 – 16:00
Розділ 19. 16:00 - 16:45
Розділ 20. 16:45 - 17:30
Розділ 21. Патруль
Розділ 22. Ностальгія
Розділ 23. Дорослий
Розділ 24. Ведучий
Розділ 25. Фініш
Епілог
Розділ 7. Місце

О десятій ранку я вже сидів у нічим не примітній кафешці за столиком і дивився задумливим поглядом у вікно. Хмарне небо нависло над містом, закриваючи Омут душ; дрібний сніжок змушував перехожих щільніше закутатись у свої куртки; а всередині мене вирував чудовий настрій. Перед тим як почати вирішувати важливі організаційні питання, пов'язані з майбутнім корпоративом, який відбудеться вже через тринадцять днів, спочатку слід розібратися з одним дуже особистим і дуже делікатним питанням. Головне – зробити все швидко, впевнено та з любов'ю.

— Привіт, — Віка цмокнула мене в щоку, сіла навпроти та відкрила меню. — Що там із будинком на колесах, щось чути?

— Поліція шукає, і Грек через знайомих теж пробиває.

— Знову цей твій Грек, вічно в нього повно знайомих та зв'язків, а зрештою — порожньо. Ти хоч грошей йому не давай.

Я розсудливо промовчав, роблячи вигляд, що все ще витріщаюся у вікно.

— На вулиці так похолоднішало, прям зима справжня. Ще й сніг пішов. Добре, що зараз заліковий тиждень, а в мене майже всі предмети автоматом. Так би сиділа в холодині в універі. Чаю хочеться ... велику чашку, з корицею, — Віка поклала меню і поглядом почала шукати офіціанта. — Уяви, а сьогодні вранці я навіть мало не впала.

— Ві-і-ік, — простягнув я, дивлячись уже на неї. 

Головне — не відводити погляд, бо це буде миттєва поразка. Дівчина вмить замовкла і повільно повернула голову до мене.

— Ні. Альоша. Ні!

Раніше я часто не міг зрозуміти крилатого виразу: холодний голос. Ну як можна розмовляти холодним голосом? Або тон голосу був холодним. Але коли я став зустрічатися з Вікою, я це чудово зрозумів і відчув всю холодність такого поводження.

— Це дуже важливо.

— Нічого не знаю, у нас нарешті нормальне ранкове побачення і ти мені його не зіпсуєш! — вона легенько вдарила по столу кулаком. При цьому з невеликої вази з квітами, що стояла на краю стільниці, вилетіли назовні пару крапель води та завмерли у повітрі. Вони завмерли між нами та не збиралися падати.

Я взяв кулак Вікі у свої руки й відкрив рота, щоб почати вмовляння.

— Альоша, ні! Знову зі своїм дружком щось задумали, ти не втечеш зараз, — краплі повільно рушили до мого обличчя. Вони майже непомітно набули форми гострих голок.

Я підняв її руку, поцілував, потім відпустив і, поки вона нічого не сказала, швидко дістав з-під столу букетик з маленькими червоними трояндочками.

Дівчина подивилася на квіти, її обличчя не змінилося, але от голки, що завмерли в парі сантиметрів від мого обличчя, впали крапельками на стіл. Чудово, процес пішов.

— Цього разу все серйозно, і це дуже важливо для мене.

— Важливіше, ніж я?

— Жорстоко, — я знову ніжно обхопив її долоні й зробив найжалісливіше обличчя, на яке тільки був здатний. — Ні, не важливіше.

— Ох і послала мені доля хлопця.

Усе. Бій виграно. Всім дякую, всі молодці.

До нас підійшов офіціант і поставив навпроти Вікі апетитну, на вигляд, страву з риби. Шах і мат. Якщо вплутався в гру, то завжди прорахуй свої дії на кілька кроків уперед.

— Тоді я замовлю ще вина, — додала моя дівчина, розглядаючи страву.

— О десятій ранку?

Її очі почали зщюрюватись.

— Можеш навіть два келихи, я залишаю тобі мою картку.

Те, що вона в помсту може витратити всі гроші, що залишилися на картці — мене не турбувало, моя дівчина була не з таких, максимум — замовить ще дорогий десерт. Та й на картці грошей залишилося – не розгуляєшся.

— І ти навіть не розкажеш, що у вас там за термінова та важлива справа?

— Розповім, чесно, у детальних подробицях, але не зараз. Треба бігти.

— Гаразд, біжи. Добре, що не телефоном продинамив. Ось за це я тебе і люблю. І з тебе похід у кіно.

Я підвівся зі стільця, поцілував Віку в лоб, залишив банківську картку на столі. Одягаючи на ходу курточку, я вийшов з кафе і погнав у справах, а справ було заплановано сьогодні дуже багато.

За рогом на мене вже чекала чорна пацанська копійка з затонованим бічним склом. За кермом – Грек, на задньому сидінні – Дрищ. Івент-загін у зборі. Я сів на переднє пасажирське та акуратно зачинив за собою двері.

— Ось! Вчись, як треба двері зачиняти. Ласкаво і ніжно, — схвально кивнув Грек.

— Угу.

— Дрищику, тобі все ж таки вдалося відпроситися з роботи? — спитав я, потискаючи друзям руки.

— Так, помінявся зі змінником. Завтра у ніч вийду.

— Може тобі час знайти нормальну роботу, а не охоронець у супермаркеті?

— Ні, мене все влаштовує. Робота ненапружна, та й мамці так спокійніше, що я начебто при ділі. У мене навіть мед страховка є.

Грек увімкнув першу передачу і викрутив кермо до упору. Копійка різко розвернулася на сто вісімдесят градусів (добре, що дорога була порожня) і ми помчали на зустріч.

Перша точка – ресторанно-готельний комплекс «Махарадж». Найбагатіше місце, в якому ми ще жодного разу не працювали, як кавер-група, але дуже багато чули. Оскільки у нас бюджет майже необмежений, а керуюча вчора сказала, що у них є дві вільні дати, ми відразу ж погодилися приїхати.

На під'їзді до місця нас зустрів пункт охорони — невелика будочка, яка затесалася між двома секціями триметрового паркану з коричневих металевих листів. Записавши наші імена та прізвища до журналу, охоронець відкрив шлагбаум і ми заїхали на територію. Велике замерзле озеро, з десяток дерев'яних котеджів і величезне триповерхове основне приміщення. Щоб до нього дістатися, необхідно об'їхати озеро по колу.

— Зупини, швидше! — схаменувся я одразу, як ми проїхали будку охоронця.

— Що таке? — Грек різко загальмував і машина затихла.

— Дрищ, права з собою?

— Ні.

— Хоча не має значення — сідай за кермо! Тільки швидше!

— Не хочу. Грек вічно кричить на мене, якщо я за кермом його тарантайки щось роблю не так.

— Швидко, Дрищ!

— Здається, я наздогнав до чого це ти, — сказав Грек.

Він відчинив двері, вийшов надвір, і з кислою міною сів назад. Дрищ же сів за кермо, пристебнув ремінь безпеки і почав регулювати всі дзеркала під себе.

— Не комільфо гарним організаторам на жигулях роз'їжджати, га? — вимовив Грек зі злістю дивлячись на те, як наш новий водій налаштовує положення спинки крісла.

— Саме так. Але якщо ми приїдемо на такому таксі, то це нормально. Дрищ, поїхали.

До того ж я не став додавати, що Дрищик, одягнений у спортивний костюм із трьома смужками явно відштовхуватиме адміністраторський бомонд такого багатого місця. Ми з Греком начебто виглядали більш-менш презентабельно у своїх джинсах та курточках.

Без пригод, хоч власник жигулів і гаркнув кілька разів на водія, коли він наїхав на купину, ми під'їхали до входу.

— Сподіваюся, ніхто не помітив ці наші махінації з пересадженням, — зауважив Грек, коли ми зупинилися біля центрального скляного входу.

Я відчинив двері, поставив ногу на засніжений асфальт, побачив, хто нас зустрічає – повернув ногу назад і зачинив двері.

— Ти чого? — спитав Грек, який не встиг ще навіть поворухнутися.

— А хто тут керуюча?

— Оксана.

— Це, мабуть та, біля входу?

— Швидше за все.

— Дрищ, поїхали звідси.

— Ми ж тільки но приїхали.

— Я згадав, що Тесак не хоче, щоб корпорат проходив біля води, у нього кістки ломить, особливо взимку.

— Ем-м-м... Добре... Ну давай хоч скажемо їй, що ми просто вже знайшли місце, — запропонував цілком логічну думку Грек.

— По телефону скажемо, поїхали далі! Куди там? «Будиночок лісника»? Поїхали, він на іншому кінці міста.

— Ну, дай я хоч тоді за кермо сяду.

— Ти хочеш це зробити перед керуючою?

— Не дуже, гаразд, від'їдемо трохи від будки охорони — пересяду.

Дрищ завів машину і поїхав далі. Я глянув у, дякуючи всьому, що тільки можна, затоноване вікно, як керуюча незрозуміло розвела руками та зайшла назад, всередину приміщення зі скляними дверима.

Що трапилося? Навіщо цей цирк? Навіщо я збрехав про озеро та Тесака? Та тому що керуюча була нелюдом з копитами замість ніг, які не дуже гармонійно виглядали з бежевою короткою спідницею. Дрищ із Греком бачити цього не могли, вони звичайні люди, а я міг. І я не хотів мати жодних справ із такими, як вона. Досить мені й однієї Вікі.

За годину, постійно телефонуючи всім підряд, від аніматорів, до декораторів та фотографів, ми доїхали до «Будиночка лісника».

Тут ситуація була скромнішою, ніж у «Махараджі». Чотириповерхова трикутна будівля була посеред лісу, дуже близько до окружної дороги. Ми зупинилися на широкій парковці. Як і минулого разу, про всяк випадок, Грек з Дрищем заздалегідь помінялися місцями.

Тут нас ніхто не зустрічав, тому ми вийшли на вулицю, залишивши Дрища в машині, давши команду відповідати на всі телефонні дзвінки й запам'ятовувати, а краще записувати в блокнот все, про що говорили.

Пройшовши через алею з кущами та обігнувши законсервований на зиму басейн, ми підійшли до входу. Три сходинки, арка, а потім скляні двері. І чому майже всі подібні будівлі  мають скляні вхідні двері? Не сказав би, що це дуже красиво.

Всередині нас зустріла стійка ресепшн і немолода жінка з акуратною каштановою гулькою та в брючному костюмі з піджаком. Їй було під п'ятдесят, але виглядала вона, як я називаю таких: ще можуть дати прикурити. Підтягнута, доглянута, лише легкі натяки на зморшки у куточках очей.

— Доброго дня, молоді люди, чим можу допомогти? — спитала стандартною заготовленою ​​фразою жінка, а потім уже одягла окуляри та подивилася на нас.

Спокійний вираз обличчя в ту ж мить змінився на… голод… І голод не в гастрономічному сенсі, а в тому, про який дітям не варто розповідати. Вона замріяно закусила нижню губу і прям почала пожирати поглядом Грека.

— Здрастуйте, ми з приводу корпоративу. Ми зідзвонювалися вчора і ви сказали, що на чотирнадцяте число у вас немає жодної броні, — ввічливо відповів Грек.

— Так, дзвонили. Я Жанна, — жінка ще кілька миттєвостей помилувалася Греком, а потім, ніби вийшла з заціпеніння, але посмішка спритної хижачки не зникла з її обличчя. — Проходьте молоді люди, зараз все обговоримо.

Жанна встала і вийшла з-за стійки, тримаючи в руках тростину, яка нагадувала змію, що звивається. Вона спиралася на неї та трохи кульгала з кожним кроком.

— О, не зважайте, вроджена хвороба. Ходімо.

Ми пішли за жінкою, але це було повільно й неквапливо. Як вечірній променад біля моря.

— Що за фірма має намір відзначати у нас свято? — люб'язно поцікавилася жінка, повернувши до коридору.

— Дуже серйозна, — відповів Грек.

— А точніше? У нас тут багато важливих гостей та фірм відзначають свої свята, — солодким, навіть назвемо його — еротичним голосом, уточнила Жанна.

Ця тигриця явно запала на Грека.

— Терентьєв Роман Павлович…

Жінка зупинилася та завмерла. Тростина різко відірвалася від підлоги та вперлася кінцем у стіну, перегороджуючи нам подальший шлях.

— Вибачте, а на яке число ви хочете забронювати приміщення? — Промовила Жанна вже тверезим і чітким голосом.

— На чотирнадцяте.

— Вибачте, але я згадала, що чотирнадцяте число вже зайняте.

— Але ...

— Ще раз перепрошую, але в мене багато справ, вам час йти, — жорстко промовила вона, навіть не обернувшись.

Ми з Греком перезирнулися. Але жінка продовжувала стояти нерухомо, впираючи тростину у стіну.

— Може, якась інша дата вільна?

— Вибачте, але все зайнято. Усього доброго, молоді люди, мені треба йти працювати.

Я мовчки знизав плечима і повернувся до виходу. Грек пішов за мною. Це було дуже дивно, але... Ні, так ні. Їдемо далі.

Вже на вулиці, на сходах, що вели до парковки, Грек розвернувся і побіг усередину, кинувши через плече:

— Я зараз.

— Дрищ, як там справи? — спитав я нашого друга, який стояв біля машини і тримав у руках телефон.

— Здається, я домовився про апаратуру.

— Ого, з ким?

— Давайте заїдемо до нашої школи перед наступною точкою, — усміхнувся Дрищ.

Цей хлопець рідко посміхається, а коли посміхається, то був схожий на серійного вбивцю. Мене аж пересмикнуло.

— Здивував, ну давай заїдемо.

Поки чекали Грека, я ось про що подумав. Про реакцію людей на ім'я Тесака. Не знаю, які там терки у цієї мадам з Романом Павловичем, але знаючи його... Кульгавість і палиця цілком могли виявитися результатом його фізичного впливу з метою отримання того, що йому потрібно. І вона ж не одна така. Містом ходять цілі легенди, як він позбавлявся своїх конкурентів і небажаних для нього осіб.

Грек вийшов із дверей задоволений та щасливий.

— Клас-с-сика, — протягнув наш друг, демонструючи серветку, на якій було написано номер телефону.

— Навіщо ти взяв її номер? Тим більше, у тебе є її номер, — здивувався Дрищ.

— Ну, по-перше, це був робочий номер, а це — особистий. А по-друге, ти вже дорослий і повинен знати, навіщо дядько бере номер у такої гарячої тітки.

— Вона ж ровесниця твоєї мами, — додав уже я.

— Я насамперед думаю про благо нашого корпоративу! Якщо ми не знайдемо місце, може за вечерею я зможу її все ж таки вмовити.

— Вона ж стара.

— Вона, Дрищик, досвідчена.

— Гаразд, поїхали далі, але спочатку треба заскочити до школи, — сказав я, відчиняючи двері копійки.

— Навіщо?

— Дрищ домовився за звук.

Грек зробив здивований вираз обличчя і схвально хмикнув, глянувши на нашого довгого друга.

Ми сіли в машину і рушили далі.

Дзвінки, десятки дзвінків, а потім, через хвилин п'ятнадцять їзди, несподіваний крик:

— Стоп! Стоп! Зупини тут!

Грек різко натиснув на педаль гальма, машину смикнуло, мене сильно хитнуло вперед, а потім, коли тіло за інерцією поверталося назад на спинку сидіння, повз моє обличчя пролетів рис і надкушена куряча грудка. Їжа відрикошетила від лобового скла та приземлилася на торпеду копійки.

— Дрищ, самка собаки, якого..! — Грек загорлав не своїм голосом.

— Пробач, пробач.

Рука пронеслася повз моє обличчя і заграбастала шматок м'яса і частину рису, а по шляху назад з десяток рисинок просочилися крізь пальці та впали на коробку передач.

— Довбог…

— Пробач, я все приберу і вимию, чесно, пробач.

Грек злісно видихнув, відчинив двері, вийшов назовні, але замість гучного хлопка, якого я очікував, наш друг легенько зачинив двері.

— А навіщо ти сказав зупинитись? — спитав я, дивлячись у вікно.

Встали ми біля приватних секторів з одноповерховими будинками.

— Я зараз.

Дрищ вибрався назовні, зіткнувшись віч-на-віч з Греком, який дістав з багажника ганчірку.

— Вибач, я все заберу.

— На — прибирай, — протягнув Грек ганчірку.

— Але не зараз, пізніше. Мені треба заскочити у цей будинок.

Дрищ попрямував до невисокої хвіртки, відчинив двері й зайшов на ділянку, а Грек, матюкаючись як сантехнік, на ногу якого впала каналізаційна труба, став ганчіркою гидливо збирати рисинки з куліси коробки передач.

Через п'ять хвилин із дому вийшов задоволений Дрищ, ховаючи щось за пазухою. Він вдоволено плюхнувся на заднє сидіння та ми продовжили рух.

— Що ти там ховаєш, Дрищику?

— Бормотуху.

— Навіщо?

— Для справи.

Задзвонив телефон.

— Алло, так, здрастуйте ... Так, він самий. А-а-а-а… Так, точно, будемо, добре… Усього доброго, — я скинув виклик і, цикнувши, видихнув особливо тяжко.

— Що там? — запитав Грек, що вже трохи заспокоївся.

— Я забув, що у нас завтра ввечері робота у «Кефірі».

— І Малкіни про це не знають?

— Ні.

— Красень.

Я відкрив робочий діалог і почав писати туди про роботу на завтра. Саме до останнього слова в довгому повідомленні ми почали зменшувати швидкість, а коли я натиснув «Відправити», машина повністю зупинилася.

— Рідна школа, — зітхнув Грек.

— Ага, — погодився Дрищ.

— Заткнися, з тебе ще миття машини.

— Гаразд.

— Вивантажуємось, — скомандував я.

Вихідний день, школярів немає, нікого немає, лише сіра будівля, яка навіювала на нас трьох спогади.

— Ідемо до спортивної зали, — сказав Дрищ і впевнено попрямував першим.

Біля сталевих дверей, чи іржавих, чи пофарбованих рудою фарбою (це завжди залишалося загадкою) на нас уже чекали. Чоловік за п'ятдесят, у бежевих туфлях, чорних штанях і синій спортивній вітровці тримав двері відчиненими та махав нам рукою, щоб ми поквапилися.

Дрищ вбіг по сходах перший і простяг власнику значних розмірів живота руку, для привітання.

— Приніс? — одразу ж спитав чоловік.

— Так.

— Дядьку Пашу, це ви? — здивовано вигукнув Грек, піднявшись сходами.

— Так, так, це я, заходьте. Двері за собою зачиніть.

— Ти бачив? — Грек звернувся вже до мене.

— Ага.

— Дядько Паша, той алкаш завгосп. Піднабрав у вазі, але як добре виглядає для своїх років та способу життя.

— Просто вже заспиртувався.

Дрищ зайшов першим, за ним Грек, я останній. Зачинив за собою двері й ми опинилися в маленькій кімнатці з обручами та м'ячами, яка була передбанником перед великою спортивною залою. Хтось клацнув вимикач і під стелею спалахнула тьмяна лампа.

— Діставай, треба продегустувати, — скомандував дядько Паша, не поспішаючи запускати нас до школи далі за передбанник.

Натомість він спритно дістав з кишені вкладені одна в одну чотири пластикові стаканчики та маленьку шоколадку.

— О, дядьку Пашу, я за кермом, — одразу ж відмовився Грек.

— А у мене сьогодні ще тренування, мені не можна, — додав Дрищ.

— Я теж відмовлюся, — ну не буду ж я бухати з цим старим алкашем.

— Хлопці, так не піде. Договор був на чотири пляшки. Але спочатку треба продегустувати, що ви мені принесли.

— То дегустуйте, ми не проти, — усміхнувся я.

— Пропонуєте мені, як алкашу, самому пити? Або давайте разом, або угоди не буде.

Всі троє втупилися в мене з докірливим поглядом. Нормально? Гаразд, дядько Паша, йому товариш по чарці потрібен, але й ці двоє туди ж.

Я недовірливо глянув на протягнуту мені пластикову склянку, приречено зітхнув і взяв тару.

— Ось, інша розмова, давай пляшку.

Дядько Паша спритно відкрутив кришку, наповнив помаранчевою рідиною свою склянку до країв, мою — наполовину.

— Ну, хлопці, за все добре.

Шкільний завгосп стукнув своєю склянкою об мій, голосно видихнув і осушив тару. Не вдихаючи, відламав плиточку шоколадки, з'їв її, і лише потім блаженно вдихнув і заплющив очі.

Я теж випив помаранчеву бормотуху. Дихання перехопило, очі заслізилися. Ох і ядрена штука. Відламавши шматочок шоколадки, я закинув його в рот, але стало ще гірше. Присмак спирту в роті лише посилився.

— Плата приймається, Стасику, за мною, а ви тут чекайте.

Дядько Паша закрутив кришку і засунув пляшку в кишеню вітровки, потім відчинив двері, що ведуть у спортивний зал і зник там. Дрищ пішов за ним.

— Я зараз обригаюся, — жалібно проскулив я.

— Жуйку дати?

— І швидше.

Жувальна гумка трохи покращила присмак, але лише трохи.

— Куди далі? — спитав Грек.

— «Берлога».

— Може перекусимо? А то я вже їсти хочу.

— Давай у Куліни заскочимо.

— Окей.

Дрищ із дядьком Пашею повернулися хвилин за п'ять. Завгосп зі своїм пузом протиснувся між нами, відчинив двері та змахнув рукою, мовляв: «Валіть звідси».

— Ну що? — спитав Грек, акуратно зачинивши за собою двері машини й вставивши ключ у замок запалювання.

— Уся апаратура на місці. Ще за три пляшки бормотухи він дасть нам її на добу.

— Чудово, — сказав Грек і завів двигун.

Ми заскочили до «Кулиничів». Потім заїхали до «Берлоги», як і планували. А після цього побували у «Радмірі», «Герширі», «Лісовій садибі», «Свояку» та «Сковороді». І все не те. Місця немає, або дати зайняті, або нам не підходить.

Вже стемніло і довелося завезти Дрища на тренування до спортзалу, хоч Грек і протестував, через засрану рисом і куркою торпеди, але я обіцяв.

— І куди ви тепер? — спитав Дрищ, заглядаючи з вулиці у відчинене вікно копійки.

— Та ще заскочимо до «Трійки», але я дуже сумніваюся, що це заклад рівня корпоративу для Тесака, хоч реклама на їхньому сайті й говорить про інше.

— Я взагалі не розумію, навіщо ми весь день каталися всіма цими місцями, хоча могли б спочатку заїхати до вашого Мʼякуша. Там і місцевість норм і власники з керуючими до вас лояльні. Гаразд, пішов я, до завтра.

Дрищ закинув рюкзак на спину і попрямував до входу в спорт-зал, а ми з Греком мовчки дивилися в слід нашому худому другу.

— Іноді мені здається, що наш Дрищик геній, — мовив я, дивлячись на скляні двері, за якими зник наш друг.

— Ти йому головне про це не розповідай. Як мовиться: щастя у незнанні.

Я набрав Мʼякушу, коротко описав ситуацію, він сказав заїхати, ну ми й поїхали.

За традицією вітально потиснули на вході руку охоронцю, перекинулися парою фраз, що нічого не значили, з усміхненими дівчатками-хостес, а біля гардеробу нас зустрів Мʼякуш.

— Здоров, пацани.

— Привіт, Валеро.

— Загалом, я поговорив з керуючої, вона дала добро на те, щоб закрити для вас «Пробку» чотирнадцятого грудня. Тим більше якщо це корпоратив для Тесака.

— От і чудово, — усміхнувся Грек. — Навіть потреба в пошуках барабанів відпала, всі інструменти та необхідна апаратура тут є.

— Слухай, а в мене ще таке організаційне питання: а ми можемо використати вашу гримерку на час підготовки корпоративу під наші потреби, звісно, ​​в розумних межах? А ми натомість у січні безкоштовно зіграємо вам в одну із субот.

— Три суботи по два блоки, — одразу ж парирував Мʼякуш.

— Валере, ну ти не перегибай... Дві суботи.

— По два блоки.

— Тридцятихвилинних.

— Домовилися.

Я потиснув неживу долоню Мʼякуша і він пішов усередину «Пробки».

— А Малкіним ти платитимеш зі своєї кишені за ці дві суботи?

— Розберемося.

— Як скажеш. Ну що ж, пане Альоша, прошу, пройдіть до нашого нового офісу.

— Тільки після вас, пане Греку.

© Дмитро Шилов,
книга «Прихований Харків. Том 2».
Розділ 8. Підготовка
Коментарі