Сон
Ранок
Конверт
Що надіти?
1 вересня. Початок
1 вересня. Продовження
Субота
Неділя
Така правда
Перший день тижня
Вівторок
Вечір вівторка
Середа
Середа 2
Вечір середи
Початок четверга
Замок
Вежа Дівії
Вежа Вікторії
Історія
Ранок п'ятниці
Ранок п'ятниці 2
Вежа Асі
Вежа Юліанни
Обід
Вежа Владислави
Хто я?
Озеро
В автобусі
Повернення додому
День народження
Прибуття
Замок Землі
Кленовий листок
Снігова сімейка
Крижане серце
Політ
Приземлення
Ночівля
Старі знайомі
Вулкан
Нове відкриття
Постраждалий
Сумніви
Струни
Корабель
На палубі
Під водою
Інкорпорація Маргарити
Острів
Втрата
Повернення
День народження вдруге
Нові знайомі
Кінець чи початок?
1 вересня. Початок
Вечір минув спокійно. Мама прийшла пізно. Як завжди. Вона була такою замореною, що ледь дійшла до ліжка. Схоже в неї був важкий день. Тож я не стала задовбувати її своїми запитаннями і, тим паче, не стала казати, що взяла її сережки. Не думаю, що це стане великою проблемою. Їй і без мене «добре»…

Отож… Перше вересня! Перший день в школі, знайомство з однокласниками, перший урок… Все це виглядає таким урочистим та святковим!... Але насправді… Коротко про те, про що думають учні, що стоять на урочистій лінійці: коли все це нарешті скінчиться???????!!! Так, саме про це думала і я, коли стояла серед свого 8-А, котрий ледь дихав (нас виставили на сонці) і проклинав кожного, що підготував цю лінійку. А ще більше того, хто вигадав школу!

Нарешті, наші молитви були почуті, і ми «дуже згуртовано, по два», пішли у наш клас. Чому я написала це в «лапках»? Тому, що тоді нас чула вся школа. Виявилося, що мій 8-А – один з найкрикливіших класів у школі, не дивлячись на те, що відмінники складають більшість із них. Та нехай. Зараз це не так важливо, як мій перший урок в цій школі. Він починався загалом… добре. Навіть краще, ніж я очікувала. Всі одразу почали знайомитись зі мною, давати номери своїх телефонів, питали, де я жила і де навчалася. Так все починалося. Як все було далі…

Познайомившись з усіма однокласниками (як мені тоді здалось), я сіла за свою парту і одягнула навушники. Це був єдиний вихід позбавитися від цього гаму і шуму. Так само зробив і один з моїх однокласників. Здається… Андрій. Він був не дуже балакучим. Та що там! Коли ми знайомились, він просто сказав «Андрій Морозов, радий знайомству» і знову сів на своє місце слухати музику.
Але, навіть одягнувши навушники, було неможливо не почути той жахливий несподіваний звук! Саме в цей момент мені закортіло подивитися на вхідні двері нашого класу. Вони були зовсім новими. Їх вставили, напевно, декілька місяців тому. Тож уявіть мою реакцію, перед яким… Ці двері просто-запросто…ВИЛІТАЮТЬ! Отак просто, за одну секунду! Хтось, напевно, дуже багатий, якщо може без будь-яких проблем виламати двері. Як виявилось, цей «хтось» виявився Дмитром. Високий, з довгим волоссям каштанового кольору, він ввійшов у клас, як герой, що повернувся з далеких країв. Якого всі дуже чекали. Так він думає. Але насправді він не герой. Так сказав Бодя (мій однокласник):
- Явився! Геморой ти наш! Ти навіть не уявляєш, як ми тебе не чекали!

Схоже цей жарт почула лише я. Бо всі інші дивились не на Богдана, а на Андрія, що спокійно встав зі свого місця, і попрямував у бік Дмитра. Всі чекали, як я зрозуміла, чогось жахливого, бо, дивлячись на їхні обличчя, можна подумати, що зараз вибухне атомна бомба.
- Якби ти знав, Дмитре, як ти мене дістав. – сказав Андрій. – Ти думаєш, що всі люди на землі такі ж багаті, як ти?

Видно, Дімка вже звик до таких розмов, бо вираз його байдужого до всього світу обличчя, не змінився. Він сказав лише:
- Не випендрюйся, Андріє. З цього нічого не вийде. – сказав - і зібрався було вже йти. Але Андрій зупинив його. Схопив за рукав сорочки і повернув нахабу обличчям до себе.
- Ти ніколи нікого не вислуховуєш до кінця.
- І не збираюся! Таких дурнів як ти, я ніколи не стану слухати! – відповів Дімка.

Андрій відпустив його. Але не надовго. Як тільки Дімка зробив один крок до своєї парти, Андрій несподівано розвернувся і довбонув Дмитра в живіт. Та так, що той не встояв на ногах і повалився наверх щойно виламаних ним же дверей!
- Якого дідька я здавав гроші на ремонт класу? Щоб ти знову виламав двері? Минулого року ти зробив це аж у січні. Чого тобі стукнуло в твою, забиту всіляким мотлохом довбешку, вибити їх, не провчившись навіть дня!?! – Андрій прокричав це так, що мені аж вуха позакладало. Ні, його голос не був пискливим чи неприємним. Просто це було так голосно, що Дмитро, який тільки-но стояв поруч з ним, і «випендрювався» перед всім класом, здавалося, зменшився на декілька сантиметрів!

Сказавши (мабуть, точніше, прокричавши) це, Андрій спокійно сів на своє місце і продовжив слухати музику.

Якщо чесно… Це було… Ем… неочікувано. Познайомившись з цим світловолосим хлопцем, я подумала, що він весь час тільки слухає музику і не здатний й мухи скривдити. Та як виявилося… це не так. Тож, на майбутнє: я ніколи не буду його злити.
© Сумна Королева ,
книга «Особлива. Мій 14-тий день народження».
1 вересня. Продовження
Коментарі